چگونه می توانیم کسب و کار شما را با جستجوی صوتی متحول کنیم؟

چگونه می توانیم کسب و کار شما را با جستجوی صوتی متحول کنیم؟

جستجوی صوتی چیست؟

جستجوی صوتی از قدرت فناوری تشخیص گفتار استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد از طریق دستورات صوتی در اینترنت جستجو کنند. در بسیاری از موارد، جستجوی صوتی با استفاده از یک دستگاه هوشمند مانند الکسای آمازون یا Google Home یا یک دستیار مجازی مانند سیری انجام می شود. پاسخ‌ها از قطعه‌های برجسته گرفته می‌شوند، که انتخاب‌های کوتاهی از متن هستند که در بالای صفحه نتایج موتور جستجوی Google (SERP) ظاهر می‌شوند. بنابراین، برای اینکه محتوای کسب و کار شما به عنوان یک نتیجه جستجوی صوتی مورد استفاده قرار گیرد، هدف اصلی شما باید نوشتن و بهینه سازی محتوا برای قطعه های برجسته باشد. این را می توان از طریق بهینه سازی جستجوی صوتی استراتژیک انجام داد.

 تحقیقات ما می گوید که حدود 50٪ از مردم برای نیازهای خود از جستجوی صوتی استفاده می کنند (مانند … نزدیکترین رستوران، مغازه ها، آدرس محلی، پخش آهنگ و غیره)

به دلیل رشد سریع جستجوی صوتی، تأثیر زیادی بر بازاریابی دیجیتال و سئو سایت خواهد داشت. برای اینکه کسب و کار خود را به راحتی به دست مخاطبان برسانید، این زمان مناسب برای شروع بهینه سازی موتور صوتی برای تجارت شما است.

چرا جستجوی صوتی برای کسب و کار شما مهم است؟

جستجوی صوتی نقش مهمی در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما داشته است و همچنین به افزایش تجربه کاربر موتور جستجو با راحتی بیشتر و ارائه نتایج دقیق و سریع‌تر به کاربران کمک می‌کند.

گوگل وب سایت ها را بر اساس جستجوی سنتی یا صوتی کاربر تجزیه و تحلیل می کند و آنها را رتبه بندی می کند.

بسیاری از مردم در سراسر جهان از جستجوی صوتی برای افزایش دیده شدن نام تجاری خود به صورت آنلاین استفاده می کنند. برخی از عوامل به دستیابی به بهترین نتایج در جستجوی صوتی کمک می کنند. از این رو، لازم است خدمات بهینه سازی جستجوی صوتی با کیفیت خوب را استخدام کنید.

خدمات بهینه سازی جستجوی صوتی

چگونه می توانیم نرخ تبدیل را از طریق جستجوی صوتی بهبود دهیم؟ ابتدا باید بفهمیم که کاربران چگونه از جستجوهای صوتی استفاده می کنند و چگونه می خواهیم موتور صوتی را بهینه کنیم. در اینجا ما به چند استراتژی منحصر به فرد برای همگام شدن با بهینه سازی اشاره کرده ایم.

·         کلمات کلیدی دم بلند را در یک زبان محاوره ای هدف قرار دهید

·         یک بخش پرسش و پاسخ ایجاد کنید تا برای قطعه های بعدی استفاده شود

·         بهینه سازی سئوی محلی

·         ساخت وب سایت های سئو دوستانه با سرعت بارگذاری، بهینه سازی موبایل و غیره…

·         از علامت‌های طرحواره استفاده کنید تا آدرس محلی، رتبه‌بندی‌ها، قطعه‌های غنی و غیره را شامل شود…

ما به خوبی می دانیم که کلمات کلیدی نقش اصلی را در جستجوهای سنتی و صوتی دارند. تفاوت این دو در سطح زبان محاوره ای است که مردم استفاده می کنند.

سعی کنید با ایجاد محتوای پرسش و پاسخ، بخش پرسش‌های متداول با جعبه‌های پاسخ، تگ‌های عنوان، نقاط گلوله، جستجوی صوتی‌تان در آینده به نتیجه برسد. شانس گرفتن موقعیت صفر در قطعه آینده افزایش خواهد یافت.

وب‌سایت شما باید با داده‌های ساختاریافته بهینه شود و صفحات «Google برای کسب‌وکار من» را با آدرس محلی بهینه‌سازی کند. ما تحقیقاتی انجام داده ایم که بیش از 25٪ از آنها از کلمات کلیدی مکان جستجوی صوتی برای جستجوی نزدیکترین مکان ها استفاده می کنند.

= حدود 50٪ از مردم با استفاده از جستجوی صوتی در مورد محصولات تحقیق می کنند.

= 24 درصد از جمعیت ایالات متحده حداقل یک بلندگوی هوشمند دارند.

= 54 درصد از جمعیت ایالات متحده تجربه استفاده از فناوری فرمان صوتی را دارند.

= 29 درصد از دارندگان Google Home و Echo تمایل دارند با جستجوی صوتی خرید کنند.

= خرید مبتنی بر جستجوی صوتی شاید 50 میلیارد دلار در سال 2023 باشد.

چرا به بهینه سازی جستجوی صوتی نیاز دارم؟

در آینده دیگر نیازی به تایپ نخواهد بود شما می توانید با سیستم صحبت کنید و با شما صحبت خواهد کرد. به دنیای جستجوی صوتی بیایید!

ما در حال حاضر از آن استفاده می کنیم، مردم در حال حاضر از تلفن های هوشمند خود برای پخش موسیقی، پاسخ به سؤالات، و حتی سفارش مواد غذایی و همچنین مکان یابی مغازه ها و رستوران ها استفاده می کنند.

سئوی صوتی به شما کمک می کند تا تعداد مشتریان را افزایش دهید و همچنین به شما کمک می کند تا برای دنیایی که صدا بر اینترنت حاکم است آماده شوید.

سئوی صوتی برای مشاغل

ظهور جستجوی صوتی به کاربران این امکان را می‌دهد تا پاسخ سؤالات خود را در حال حرکت پیدا کنند چه برای جستجوی اطلاعات عمومی یا یافتن یک کسب‌وکار محلی. این امر باعث شده تا صاحبان مشاغل بهینه سازی وب سایت خود را برای جستجوی صوتی ضروری کنند.

کارشناسان ما به خوبی مجهز هستند تا نیازهای سئوی صوتی شما را برآورده کنند. ابزارهای پیچیده‌ای مانند Answer The Public برای اطمینان از اینکه نسخه شما حاوی کلمات کلیدی زبان طبیعی مرتبط است توسط ما استفاده می‌شود. برای اطمینان از اینکه این عوامل باعث کاهش رتبه شما نمی شود، متخصصان ما تغییرات لازم مانند بهینه سازی سرعت صفحه و بهینه سازی موبایل را نیز انجام خواهند داد.

چرا به بهینه سازی جستجوی صوتی نیاز دارم؟

چه قطعه‌هایی برجسته شده‌اند؟

قطعه ویژگی به معنای بریده ای از یک روزنامه یا مجله است. این اطلاعات را از یک نتیجه جستجوی ارگانیک در قالب پاراگراف، فهرست یا جدول نشان می دهد. مزیت قطعه‌های برجسته این است که آن‌ها جایی را اشغال می‌کنند که به عنوان موقعیت صفر شناخته می‌شوند. همه ما می دانیم که گوگل به روز رسانی قابل توجهی را اعلام کرد که موقعیت صفر را به موقعیت یک تغییر می دهد.

موقعیت صفر زمانی مشخص بود که نسخه تکراری مقاله ارگانیک با رتبه برتر بود و اساساً بالاتر از جایگاه یک قرار داشت.

یک به‌روزرسانی جدید Google وجود دارد که براساس آن نشانی‌های اینترنتی قطعه برجسته دیگر در نتایج ارگانیک تکرار نمی‌شوند – اولین نتیجه ارگانیک را به کادر قطعه برجسته منتقل می‌کند.

برای درک این تغییر برای بازاریابان، اکثر ابزارهای SERP اکنون به موقعیت صفر به عنوان موقعیت یک اشاره می کنند.

مقاله قطعه برجسته در بالای نتایج جستجوی ارگانیک ظاهر می شود تا دید شما را برای کاربران به حداکثر برساند. از آنجایی که موقعیت یک دارای دید بالایی است، می‌توانید قطعه ویژه برای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار و مخاطبان هدف خود را به دست آورید.

چند مرحله وجود دارد که باید برای به دست آوردن یک قطعه برجسته انجام دهید که عبارتند از:

·         تحقیق در مورد کلمات کلیدی

·         توسعه عناوین فرعی

·         سازماندهی محتوای صفحه وب

·         بهینه سازی محتوای صفحه وب

·         و بیشتر

نتایج جستجوی صوتی چیست؟

نتیجه ای که برای کلمات کلیدی محاوره ای یا کلیدواژه های طولانی دم + جستجو می شود، جستجوی محاوره ای نامیده می شود.

“+” در کلمات کلیدی طولانی + به عمق – یا طول – این کلمات کلیدی اشاره دارد. یک کلمه کلیدی long-tail+ نحوه صحبت افراد را در مقابل نحوه تایپ آنها تقلید می کند. به همین دلیل است که بهینه‌سازی جستجوی صوتی برای شرکت‌ها یک چالش است، زیرا از شما می‌خواهد در رویکرد خود برای جستجو تجدید نظر کنید.

به عنوان مثال، یک کاربر می تواند هنگام تایپ و صحبت کردن به روشی متفاوت برخورد کند. در حالی که تایپ کردن آن می تواند “تعداد انسانها باشد، اما در جستجوی صوتی، ممکن است بپرسند، “ تعداد انسانها در کره زمین چند نفر است؟”

مکان همچنین نحوه استفاده مشتریان از جستجوی صوتی را تعیین می کند.

به همین ترتیب، اگر می‌خواهید بیرون غذا بخورید، می‌توانید بپرسید «برخی از رستوران‌های [شهر] کجا هستند؟» اما اگر قبلاً در آن منطقه هستید، ممکن است بگویید: “چه رستوران هایی در نزدیکی من هستند؟”

با توجه به این تفاوت ها، کسب و کارها بهتر است جستجوی صوتی سئو را در داخل انجام دهند. با خدمات بهینه سازی جستجوی صوتی ما، می توانید بهینه سازی جستجوی صوتی را ساده و بدون دردسر ایجاد کنید. ما یک تیم پرشور و عملی داریم که شما استراتژی های سفارشی و مبتنی بر داده را دریافت خواهید کرد که موفق می شوند.

می خواهید موفق شوید؟ سپس جستجوی صوتی بهترین راه برای گسترش شرکت شما در حوزه های جدید و حتی ایجاد مشاغل جدید است.

SEO در مقابل VSO – تفاوت چیست؟

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) هنگام ایجاد محتوایی که کاربران می توانند به راحتی با استفاده از موتور جستجو پیدا کنند، به چشم می خورد.

مشتریان معمولا تمایل دارند از کلمات کلیدی خاصی برای انجام یک جستجوی متنی سنتی در گوگل، بینگ یا هر موتور جستجوی دیگری استفاده کنند. کاربر می تواند با استفاده از گوشی هوشمند یا بلندگوهای هوشمند از زبان طبیعی خود استفاده کند. معمولاً آنچه یک کاربر انتظار دارد اطلاعات خاصی است که به دنبال آن است.

در حالی که VSO (بهینه سازی جستجوی صوتی) به صورت مکالمه از طریق دستورات صوتی گفتاری انجام می شود، این تمایز مهمی است که VSO (بهینه سازی جستجوی صوتی) را با استفاده از هوش مصنوعی از SEO جدا می کند. کاربر سوالات متعددی را مطرح می کند تا آنچه را که در جستجوی آن است به دست آورد.

تفاوت اصلی این است که SEO فقط بر روی کلمات کلیدی تایپ شده تمرکز می کند تا صفحات نتایج موتور جستجو را تولید کند که بهترین مطابقت را با درخواست کاربر داشته باشد تفاوت دیگر این است که دو نوع جستجوی صوتی وجود دارد – بهینه سازی جستجوی صوتی برای موتورهای جستجو و بهینه سازی جستجوی صوتی برای دستیاران صوتی. .

موتورهای جستجو

اگر می خواهید از طریق هر یک از سیستم عامل ها مانند گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو جستجو کنید، استفاده از صدا برای جستجوی متن ساده است. تحقیقات می گوید که در سال 2013، به روز رسانی مرغ مگس خوار گوگل، الگوریتم های موتور جستجو را به نفع نتایج منحرف کرد، بنابراین آنها بر هدف کاربر تمرکز کردند. سپس گوگل شروع به کنار زدن از پر کردن کلمات کلیدی به سمت محتوایی کرد که به سوالات کاربران به روشی معنادار پاسخ می‌داد.

دلیل استفاده از عبارت “نزدیک من” این است که کاربرانی که جستجوهای صوتی را انجام می دهند اغلب به دنبال محصول یا خدماتی در همسایگی خود هستند، این یکی دیگر از اجزای حیاتی VSO برای موتورهای جستجو است.

دستیارهای صوتی

برنامه های کمک صوتی مانند Alexa، Siri و Google Assistant وجود دارند که سیستم های بسیار ساختار یافته ای هستند که برای ایجاد نتایج جستجوی دقیق برای کاربران خود طراحی شده اند.

با کمک بلندگوهای هوشمند یا دستگاه های هوشمند دیگر، کاربران دستیار صوتی انتظار پاسخ های دقیقی را دارند که می توانند به آن تکیه کنند. دستیارهای صوتی در مکالمات دو طرفه شرکت می کنند که می تواند برای ایجاد پاسخ های دقیق به درخواست های کاربر استفاده شود – پاسخ هایی که از طریق یک فرآیند توسعه گسترده توسط کارشناسان VSO ما ایجاد می شوند. در IT World، ما از همه این موارد مراقبت می کنیم.

حوزه های تمرکز ما عبارتند از:

·         بهینه سازی تجربه صوتی

·         پایبندی و سفارشی سازی پروتکل جستجوی صوتی

·         سئو فنی

·         طرحواره پیشرفته / نشانه گذاری داده های ساخت یافته

·         تحقیق و بهینه سازی پرس و جو صوتی

·         شناسایی کلمات کلیدی تایپ شده در مقابل جستجوی صوتی

·         تحقیق بازاریابی کیفی/کمی تجزیه و تحلیل جستجوی صوتی

·         تجزیه و تحلیل جستجوی صوتی داده جستجوی صوتی به روز

SEO در مقابل VSO

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک راه موثر برای افزایش دید کسب و کار شما در موتورهای جستجو است. از تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد محتوا و بهینه سازی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما می تواند به راحتی توسط کاربران اینترنت پیدا شود.

در هسته خود، بهینه سازی جستجوی صوتی، برای صدا است. با این حال، یک جنبه کلیدی که این دو را متمایز می کند، نحوه جستجوی کاربران است. از طریق یک جستجوی آنلاین سنتی، کاربران اغلب کلمات کلیدی خاص یا پرس و جوهای تکه تکه را تایپ می کنند. از طرف دیگر جستجوگرهای صوتی با استفاده از زبان طبیعی سوالات کاملی را مطرح می کنند. بنابراین، VSO به رویکردی متفاوت از سئو طبیعی نیاز دارد تا حداکثر نتایج را به همراه داشته باشد.

چگونه می توانیم کسب و کار شما را با جستجوی صوتی متحول کنیم؟

چرا باید برای جستجوی صوتی سئو بهینه شود؟

به گفته گوگل ، جستجوی صوتی سریعترین شکل جستجوی آنلاین در حال رشد است. بنابراین، با افزایش محبوبیت جستجوی صوتی، VSO دیگر یک روند نیست – این یک ضرورت است. حدود 30 درصد از تمام جستجوهای گوگل در هر روز از دستورات صوتی استفاده می کنند. بنابراین، اگر هنوز از VSO استفاده نکرده اید، احتمالاً ترافیک ارزشمندی را برای وب سایت خود از دست خواهید داد.

ارزش بهینه‌سازی جستجوی صوتی نیز فراتر از دستگاه‌های هوشمند و دستیارهای مجازی است. این به این دلیل است که نتایج جستجوی صوتی از قطعه‌های برجسته استخراج می‌شوند، که جایگاه برتر را در SERPها اشغال می‌کنند. وقتی محتوای کسب‌وکار شما برای یک قطعه برجسته رتبه‌بندی می‌شود، نه تنها به عنوان یک نتیجه جستجوی صوتی استفاده می‌شود، بلکه ترافیک ارزشمندی از اولین ظاهر شدن در زمانی که کاربران جستجوهای سنتی Google را انجام می‌دهند، به دست خواهید آورد.

چگونه موفقیت را برای جستجوی صوتی اندازه گیری می کنید؟

روش‌های مختلفی برای اندازه‌گیری موفقیت جستجوی صوتی وجود دارد، اما ساده‌ترین روش این است که درخواست‌های جستجوی صوتی احتمالی را از داده‌های شما برون‌یابی کنید. شما می توانید این کار را با شناسایی سوالات طولانی انجام دهید، مانند “نزدیک ترین آژانس بازاریابی در منطقه من چیست؟” این پرس‌و‌جوها اغلب یک جستجوی صوتی را نشان می‌دهند، در حالی که عبارات کوتاه‌تر و پراکنده‌تر مانند «آژانس بازاریابی در نزدیکی من» معمولاً یک جستجوی تایپ‌شده را نشان می‌دهند.

سئوی خانه گوگل چیست؟

Google Home نتایج جستجوی صوتی خود را از قطعه‌های برجسته در صفحه نتایج موتور جستجوی Google استخراج می‌کند. بنابراین، برای حفظ دید برای جستجوی صوتی، باید محتوای خود را برای رتبه بندی برای قطعه های برجسته بهینه کنید.

چگونه جستجوی صوتی را در آیفون بهینه کنید؟

دستیار مجازی آیفون، سیری، یکی از رایج ترین اشکال جستجوی صوتی است. برای بهینه سازی برای سیری، بهتر است با درک هدف جستجوی صوتی شروع کنید. چهار دسته هدف جستجوی صوتی وجود دارد: اطلاعات، مکان، کمک و سرگرمی. با درک انگیزه پشت پرسش‌های مخاطبان، می‌توانید محتوای خود را طوری بهینه کنید که کلمات کلیدی مرتبطی را که توجه سیری را به خود جلب می‌کنند، شامل شود.

5/5 - (7 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما