تاثیر نشانه گذاری طرحواره FAQ در سال 2024 و آینده سئو

تاثیر نشانه گذاری طرحواره FAQ در سال 2024 و آینده سئو

وقتی گوگل یک الگوریتم جستجو را تغییر می‌دهد، بازسازی می‌کند یا به یک بخش تجاری جدید گسترش می‌دهد، می‌تواند باعث زلزله در اینترنت شود. البته موفقیت در نتیجه جستجو مستقیماً با موفقیت تجاری برابری می کند. یعنی باید پیش بینی کنیم که ادامه ماجرا چه می‌شود؟
زمانی که ما برای اولین بار این مقاله را نوشتیم، نشانه گذاری طرحواره برای بهینه سازی موتور جستجوی گوگل (SEO) بسیار متفاوت بود. در آن زمان، این یک ویژگی جالب برای گنجاندن در طراحی وب سایت شما بود، اما ضروری نبود. امروزه، اگر می‌خواهید موتورهای جستجو شما را پیدا کنند و زمانی که کاربرانشان به دنبال اطلاعات مرتبط هستند، شما را پیدا کنند، نشانه‌گذاری طرحواره محصول و نشانه‌گذاری طرح مروری ضروری است.
تکامل SERP ها
صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) در طول سال‌ها تغییر زیادی کرده‌اند و امروزه، قطعات بیشتری نسبت به قبل دارند. با این تکامل، ایجاد محتوای غنی که به شدت بر هدف جستجوی تأکید می‌کند و همزمان شامل داده‌های ساختاریافته می‌شود تا شانس بیشتری برای انتخاب شدن برای یک قطعه ویژه داشته باشید، اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند . برای مثال، نشانه‌گذاری طرح‌واره ویدیویی و نشانه‌گذاری طرح‌واره محلی، می‌توانند به شما کمک کنند تا توسط مخاطبان هدف خود دیده شوید، زیرا می‌توانید اطلاعات خاصی را ارائه دهید که به جستجوگران کمک می‌کند تا روی پیوند شما کلیک کنند.
همانطور که استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را برنامه ریزی می کنید ، مهم است که SERP های هدف خود را تجزیه و تحلیل کنید و مشخص کنید که گوگل چه نوع قطعه های برجسته ای را پیاده سازی می کند. در طول این فرآیند، شما باید بتوانید نوع محتوایی را که برای هر SERP موفق است، مشخص کنید تا بتوانید تلاش های بازاریابی خود را بر این اساس تقویت کنید. از آنجا، می‌توانید از این بینش برای ایجاد محتوایی استفاده کنید که تقاضای جستجو را پر می‌کند و داده‌های ساختاریافته‌ای را که با قطعه‌های ویژگی هدف‌گذاری شده مطابقت دارد، ترکیب می‌کند.
پتنت های جدید گوگل: نقشه راه شما برای موفقیت در جستجوی طبیعی
امروز، آنچه را که اخبار اخیر در مورد آینده تجارت آنلاین به ما می گوید، با شما به اشتراک می گذاریم. ما پتنت‌های اخیراً ثبت‌شده Google رابرای رشد سئو سایت تماشا کرده‌ایم – نشانه‌ای واضح از مسیر مورد نظر و پیشرفت‌های آنها در فناوری جستجو. در اینجا، خواهید آموخت که جستجوی Google به کجا می‌رود و چه کاری باید انجام دهید تا در ساختار دائمی در حال تغییر محیط زیست آنلاین پیشرفت کنید.
طرحواره نشانه گذاری: آینده جستجوی آنلاین، به سبک گوگل
بیایید به برخی از ناامیدی که ممکن است در مورد اتفاقات بعدی در زمین بازی موتور جستجو احساس می کنید پایان دهیم. ما می توانیم این کار را با مطالعه پتنت های اخیراً ثبت شده گوگل انجام دهیم. یکی از تاثیرگذارترین پتنت‌هایی که گوگل به ثبت رسانده است به پاسخ دادن به سوالات جستجو با جزئیات بیشتر خلاصه می‌شود – ارائه بیش از لینک‌ها.
جای تعجب نیست که گوگل قصد دارد از هر چیزی که در اختیار دارد برای پاسخ به سوالات جستجوگران استفاده کند. گوگل می خواهد قطعات سریع و دقیق اطلاعات هدفمند را مستقیماً ارائه دهد. به لیست‌های فیلم و زمان‌های نمایش یا جزئیات رویداد خاصی که گاهی اوقات در بالای صفحات نتایج جستجوی خود می‌بینید فکر کنید. بسته به نوع کسب و کار شما، گزینه های ممکن بسیار بیشتری وجود دارد. بنابراین، شرکت شما باید چه کاری انجام دهد تا در موج بعدی نتایج جستجوی وب غنی قرار گیرد؟
چگونه در موج بعدی جستجوی آنلاین سوار شویم
در اینجا کاری است که اکنون باید انجام دهید تا در طرح جستجوی جدید Google به صدر جدول برسید. احتمالاً قبلاً با دو مرحله اول آشنا هستید و مرحله سوم (نشانه گذاری طرحواره) | Schema Markup برای آینده آنلاین شما بسیار مهم است.
1) به تولید محتوای غنی ادامه دهید: مثل همیشه، یک جریان ثابت از محتوای چندرسانه ای تخیلی ایجاد کنید و آن را به صورت آنلاین منتشر کنید. به استفاده از همه فرمت ها (متن، ویدئو، تصاویر، اینفوگرافیک، عکس، صدا/پادکست) ادامه دهید که در مجموع در دسته رسانه های غنی برند قرار می گیرند. تمام این اطلاعات منتشر شده برای شما کار خواهد کرد.
2) برچسب سئو: مطمئن شوید که تمام محتوای شما به راحتی در دسترس گوگل است (با استفاده از بهترین شیوه های سئو و برچسب های مناسب). محتوای وب سایت شما (و سایر محتوای پخش شده در سراسر وب) تصویری غنی از کسب و کار و نام تجاری شما ترسیم می کند – اما باید اطمینان حاصل کنید که Google متوجه تمام محتوای عالی و مرتبط با وب سایت شما می شود.
3) محتوای وب خود را با طرحواره علامت گذاری کنید: این تنها چیزی است که تصویر، ویدیو یا محتوای صوتی شما را در کادر مهم نتایج جستجوی غنی در بالای صفحات نتایج موتور جستجوی Google قرار می دهد. نشانه گذاری طرحواره همچنین به افزایش کلی نتایج جستجوی شما کمک می کند. نمونه‌هایی از نشانه‌گذاری طرحواره عبارتند از: فهرستی از رویدادها و تاریخ‌های آینده، زمان‌های نمایش فیلم، رتبه‌بندی ستاره‌ها، دستور العمل‌ها، و سایر قطعات غنی منحصربفرد از داده‌های خاص کسب و کار/صنعت که گاهی اوقات در بالای صفحات نتایج جستجو می‌بینید. بیشتر و بیشتر، شما شروع به دیدن محتوای چندرسانه‌ای می‌کنید که در این نتایج بالای صفحه گنجانده شده است.

اسکیما
مانند همه تاکتیک‌های جستجوی طبیعی، کدنویسی طرحواره همیشه شما را به بالاترین سطح نمی‌رساند، جایی که جستجوگران بدون بازدید از سایت شما اطلاعاتی را دریافت می‌کنند. طرحواره همچنین می تواند به شما کمک کند تا در صفحه نتایج بالاتر بروید و تعداد کلیک های بیشتری را به دست آورید.
از امروز با درخواست از ما برای بررسی وب سایت خود شروع کنید . آیا از کدنویسی طرحواره برای شناسایی اطلاعات مفیدی استفاده می‌کنید که Google می‌تواند برای ارائه پاسخ‌های چندرسانه‌ای غنی و دقیق درباره کسب‌وکار شما به جستجوگران از آن استخراج کند؟ هرچه زودتر نشانه گذاری طرحواره کامل را به وب سایت خود اضافه کنید، موفقیت بیشتری خواهید داشت!
چرا نشانه گذاری طرحواره مهم است
نشانه گذاری طرحواره ضروری است زیرا به وب سایت شما ظاهر بهتری در نتایج جستجو می دهد. به لطف عناصری مانند نشانه گذاری ویدیوی طرحواره و نشانه گذاری طرحواره برای سئوی محلی، عناصری مانند عکس ها یا فیلم ها به عنوان قطعه های غنی در SERP ها نمایش داده می شوند. به همین دلیل، جستجوگران اطلاعات دقیق مورد نیاز خود را می بینند و به احتمال زیاد هنگام ارائه روی نتایج شما کلیک می کنند.
همانطور که روی استراتژی توسعه محتوای خود کار می کنید ، سئوی محلی و نشانه گذاری طرح مقاله را در طول فرآیندهای برنامه ریزی و ایجاد محتوا در ذهن داشته باشید.

کلید شما برای نشانه گذاری طرحواره قدرتمند برای سئو
برای مشاوره تخصصی بیشتر برای رسیدن به تسلط بر موتورهای جستجو، این وبلاگ را نشانه گذاری کنید. هنگامی که برای ارتقای برند خود و رشد حضور آنلاین خود به راه‌حل‌های سئوی مناسب نیاز دارید ، وزن خود را تحمل نکنید . seoword به موفقیت شریک ما اختصاص دارد. به عنوان یکی از آژانس های سئو ، ما کسب و کار شما را در جستجوی آنلاین کیلومترها جلوتر خواهیم داشت. همین امروز با سئوورد تماس بگیرید !
منبع: سئو سایت

5/5 - (11 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما