گوگل فیلتر عمومی نتایج غنی (rich results) را از گزارش عملکرد سرچ کنسول حذف می کند.

گوگل اعلام کرد که در حال حذف پرونده عمومی نتایج غنی در بخش جستجو در گزارش عملکرد یا سرچ کنسول (Search Console) است. این بدان معناست که شما دیگر قادر نخواهید بود به طور کلی نحوه عملکرد نتایج غنی خود را در سرچ کنسول ببینید.

گوگل اعلام کرد که این فیلتر را حذف می کند زیرا دارای فیلترها و گزارش های مناسب برای اکثر نتایج غنی فرد مانند نتایج غنی از رویداد ، نحوه دستیابی به نتایج غنی و بسیاری دیگر نبوده است ، بنابراین این امر ضرر واقعی در گزارش دهی سایت و سئو شما نیست.

گوگل گفت این فیلتر در تاریخ 1 آگوست 2021 هم در رابط کنسول جستجوی گوگل و هم در API از بین می رود. گوگل گفت که این مورد حذف می شود زیرا گوگل قبلاً در نتایج غنی فرد گزارش می دهد و گوگل می فهمد که “گروه بندی داده ها برای نتایج غنی ایده آل نیست ، زیرا هر نوع ممکن است رفتار قابل توجهی متفاوت داشته باشد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که نتیجه جستجوی نتیجه غنی را حذف کنیم. “

چه شکلی است بعد از اول آگوست ؟ دیگر فیلتر ظاهر جستجو برای “نتایج غنی” نمی بینید و می توانید در مورد آن نوع عمومی گزارش دهید. در عوض ، شما فقط در نتیجه فیلتر ظاهر جستجو ، انواع خاصی از نتایج غنی را می بینید که سایت شما واجد شرایط آنهاست.

بدون تغییر در رتبه بندی با این تغییر گزارش ، گوگل روشن کرد که این تاثیری در رتبه بندی یا بازدید شما ندارد. گوگل گفت: “حذف ظاهر جستجو به هیچ وجه بر میزان بازدید شما تأثیر نمی گذارد. این فقط یک گزارش است. “

گوگل گفت که انواع نتایج غنی (rich results) را نمایش می دهد فقط فیلتر عمومی نتایج غنی را حذف می کند. گوگل نوشت: “ما همچنان در افزودن انواع نتایج غنی تر به Search Console سرمایه گذاری خواهیم کرد و امیدواریم که این گزارش ها همچنان منبع دیدگاه شما باشند.”

چرا اهمیت می دهیم از نظر فنی ، شما یک فیلتر در گزارش عملکرد Google Search Console از دست می دهید. اما به گفته گوگل ، این فیلتر برای شما فوق العاده مفید نبود. در عوض ، شما باید به جای فقط یک گروه نتیجه عمومی غنی ، روی انواع خاص نتایج غنی فیلتر کنید.

این فیلتر عمومی نتایج غنی را از بخش “ظاهر جستجو” گزارش عملکرد سرچ کنسول Google حذف می کند. این بدان معناست که شما دیگر نمی توانید در شرایط عادی ببینید که جستجوی غنی در وب سایت شما چطور کار می کند. درعوض ، شما در نتیجه موفقیت آمیز تک تک کاربران که توسط سایت پشتیبانی می شوند ، فرو خواهید رفت تا عملکرد آنها را ببینید.

بنابراین ، برای فیلتر کردن نیازی به استفاده از “نتایج غنی” ندارید ، اما می توانید از فیلترهای ظاهر جستجو برای انواع خاص در گزارش عملکرد برای فیلتر کردن استفاده کنید. در حال حاضر 19 مورد از آنها را شامل برخی از نسخه های AMP ، برنامه های Android ، رویدادها (events) ، سوالات متداول (FAQs) ، روشهای عملکرد (operation methods) ، جزئیات کار (work details, work lists) ، لیست کارها ، سوالات مربوط به تمرین (practice questions) از جمله Google Just added ، نتایج محصول(product results) ، پاسخ به سوالات (answers to questions) ، فرمولهای غنی (rich formulas)، کتابخانه فرمول(formula libraries) ، گزیده های نظر(comment excerpts) ، گزاره های ویژه (special statements)، فیلم ها ، چراغ های شبکه (network lights) ، داستان های شبکه (network stories) و غیره نتایج نشان می دهد “هر نوع نتایج غنی که در داده های ساختاری ذکر شده در کتابخانه جستجو تعریف شده است. این شامل همه زیرگروه های نتیجه غنی ، مانند لیست های کار و مقاله غنی نتایج AMP است. ” از بین رفته است

گوگل گفت که چنین کدهای مشترک دیگر نیازی نیست زیرا آنها “دستیابی به موفقیت برای غنی ترین انواع نتایج” هستند. گوگل افزود: “علاوه بر این ، ما تشخیص می دهیم که گروه بندی نتایج غنی ایده آل نیست ، زیرا هر نوع رفتار ممکن است به طور قابل توجهی متفاوت باشد. بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم ظاهر جستجوی نتایج غنی را حذف کنیم. ” بنابراین ، شما واقعاً نباید گروه بندی این نتایج با هم مفید باشد ، درست است؟

removes the Rich Results from the search appearance

5/5 - (2 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما