4 دلیل که بازدیدکنندگان وب سایت شما به مشتری تبدیل نمی شوند؟

ترافیک با حجم زیاد در وب سایت شما همیشه به این معنی نیست که نرخ تبدیل بالایی خواهید داشت. می توانید وقت و هزینه خود را در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) با کیفیت ، شبکه ای از بک لینک ، محتوای خلاقانه و یک طراحی مدرن و مناسب برای موبایل سرمایه گذاری کنید و هنوز کافی نیست.

1. دعوت به عمل شما نامرئی است

دامنه توجه افراد به صورت آنلاین بسیار کوتاه است ، تقریباً به همان سرعتی است که کسی کانال های خود را در تلویزیون تغییر می دهد. مطالعات نشان داده است که وقتی افراد محتوا را می خوانند یا به صورت آنلاین تحقیق می کنند ، در واقع محتوا را نمی خوانند ، بلکه آن را اسکن می کنند. این می تواند به این معنی باشد که تمام مطالب دوست داشتنی که شما مدت زیادی را صرف آن کرده اید و با دقت زیادی آن را تهیه کرده اید ، برای عناوین شما یا حتی بدتر از آن ، یک وب سایت متفاوت مورد توجه قرار می گیرد.

اگر محتوای شما عالی است و به خوبی در عناوین و گلوله هایی تنظیم شده است که توجه مخاطبان شما را حفظ می کند ، به احتمال زیاد بازدیدکنندگان را مجبور می کنید تا وب سایت شما را به انتهای صفحه بچسبانند. با این حال ، اگر تماس برای اقدام شما واضح و قابل مشاهده نیست ، بازدیدکنندگان شما فقط بدون تماس با شما از وب سایت شما عبور می کنند. بنابراین ، برای اطمینان از اینکه با بازدید کنندگان خود در تماس هستید ، ضروری است که فراخوان برای شما کاملاً مشهود است.

برای این کار ، هنگام طراحی هر صفحه در وب سایت خود ، به مشتری خود فکر کنید. می خواهید مشتری شما چه کاری انجام دهد؟ چه چیزهایی نیاز دارند و چگونه می توانید آنها را فریب دهید بدون اینکه خیلی سخت بفروشید؟ شما می توانید فرم های تماس را در سرتاسر صفحه قرار داده و در یک خبرنامه ثبت نام کنید که برای مشاهده یک صفحه باید پر شود ، اما این روش ها بازدیدکنندگان را تشدید می کند و می تواند به تبدیلات شما آسیب بیشتری برساند. ترفند این است که بدون ایجاد مزاحمت برای بازدیدکنندگان با پنجره های بازشو و ثبت نام دیوارها ، مرز بین روشن و قابل دسترس بودن نقاط تبدیل خود را پیدا کنید.

در اینجا چند نکته برای قابل مشاهده و جذاب کردن دعوت به عمل آورده شده است:

 • یک انیمیشن ساده بسازید که چشم بازدید کننده را راهنمایی کند.با انیمیشن بلافاصله چشم آنها را جلب کنید. طراحان وب مدرن اغلب میکرو انیمیشن های ساده یا تصاویر جذابی را ایجاد می کنند که توجه بازدید کننده را به خود جلب می کنند و سپس آن توجه را به سمت دعوت به عمل (CTA) سوق می دهند.انیمیشن مشتری را از یک تجربه سرگرم کننده و جذاب از ابتدا تا نقطه تبدیل هدایت می کند. فهم آن آسان و پیمایش آن ساده است.
 • شماره تلفن خود را در سرصفحه قرار دهید و مطمئن شوید که بازدیدکنندگان شما فقط با کلیک روی آن می توانند تماس بگیرند.ترافیک تلفن همراه و مرور تلفن همراه در حال حاضر مرور سنتی را از طریق رایانه رومیزی یا لپ تاپ مسدود کرده اند ، بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنید که بازدید کنندگان تلفن همراه شما می توانند همان جا که در تلفن هستند به راحتی با شما تماس بگیرند. داشتن یک لینک تلفن همراه در هدر شما اطمینان می دهد که آنها می توانند هنگام مرور سایت شما به راحتی با شما تماس بگیرند. برای اطمینان از این که تجربه آنها در سایت شما بصری است و می توانند به راحتی به اطلاعات موردنیاز و راه ارتباطی با شما دسترسی پیدا کنند ، از یک عنوان صفحه در سایت خود استفاده کنید. این صفحه با صفحه پیمایش می شود تا کاربر هرگز مجبور نباشد برای تماس با شما یا رفتن به صفحه دیگری ، تمام صفحه را به سمت بالا پیمایش کند.
 • یک دکمه CTA از جلو و مرکز روی تصویر قهرمان اضافه کنید.نمی دانید کجا می توانید پیوندی به فرم تماس خود قرار دهید؟ با اضافه کردن یک دکمه یا پیوند در تصویر قهرمان ، هنگام اولین بار بارگیری صفحه ، بازدیدکننده آن را در جلو و مرکز قرار می دهد. به این ترتیب آنها می دانند که هنگام عبور از صفحه شما ، می توانند به راحتی با شما تماس بگیرند.

2. عنوان شما گیج کننده است

مهمترین کاری که وب سایت شما باید هنگام ورود مشتری به آن انجام دهد این است که به آنها اطمینان دهید که صفحه مورد نظر خود را پیدا کرده اند. صفحه اول یا صفحه های فرود خود را به عنوان یک بازدید کننده جدید مشاهده کنید. پیش بینی اولین سوالات مشتری هنگام ورود وی به سایت شما و انتظار پاسخ در هنگام بارگذاری سایت ، به او کمک می کند تا به سرعت اطمینان پیدا کند که وب سایت درستی پیدا کرده است.

عنوان شما احتمالاً اولین چیزی است که بازدیدکنندگان هنگام بارگذاری سایت شما مشاهده می کنند. مشتریان خود را با یک عنوان مبهم اشتباه نگیرید – این باید دقیقاً توضیح دهد که شرکت شما چه کاری انجام می دهد. زبان خلاقانه می تواند خوب باشد و ممکن است با صدای مارک شما صحبت کند ، اما اگر خیلی مبهم باشید ، ممکن است بازدید کننده و تجارت خود را از دست بدهید. عنوان شما باید همان کاری را که کسب و کار شما انجام می دهد به سرعت با بازدید کنندگان در میان بگذارد.سعی کنید اولین سوال مشتری خود را هنگام ورود به سایت خود پیش بینی کنید. چه نوع اطلاعاتی ممکن است لازم باشد بلافاصله بدانند؟

 • خدمات
 • محل
 • چرا شرکت شما بهترین است
 • سهولت خدمات
 • بیایید به یک مثال نگاه کنیم.

3. فرم های تماس شما بسیار طولانی است

بیایید بگوییم که سایت شما بسیار خوب عمل می کند: سایت به خوبی بهینه سازی شده است و در بالای جستجوهای Google برای کلمات کلیدی مرتبط شما رتبه بندی شده است. محتوای شما ترافیک واجد شرایط سایت شما را فریب داده است. دعوت به عمل شما موثر واقع شده است. اکنون مشتری بالقوه شما در مرحله تبدیل است.متأسفانه ، فرم تماس فوق العاده طولانی و پیچیده شما مشتری بالقوه را آزار داده و دلهره آور است و آنها قبل از تماس با شما دور شده اند.آسان است که در ایجاد فرم های تماس طولانی گیر بیفتید تا تیم فروش شما بتواند همه اطلاعات مربوط به احتمال بالقوه شما را بدست آورد. با این وجود ، احتمال تغییر شکل اشکال ساده بسیار بیشتر است.

در اینجا مشکلات معمول فرمهای ارسال وجود دارد.

 • “قسمتهای مورد نیاز” که مشتری شما از دست داده است باعث راه اندازی مجدد کل فرم می شود. حالا آنها باید دوباره تمام اطلاعات خود را پر کنند.
 • شما اطلاعات شخصی بیش از حد را خواسته اید و آنها را بیان کردید.
 • شما آنها را با سوالات دقیق بیش از حد بارگذاری کردید.

بیایید بگوییم شما یک دندانپزشک هستید ، و می خواهید تصور کنید که مشتری بالقوه شما چه کارهایی را باید انجام دهد. با مجبور کردن مشتری به توضیح دقیق درمورد مسائلی که دارند – که ممکن است حتی برای آنها حرفی هم نباشد – ناخواسته ممکن است آنها را ناامید کنید. در واقع ، با درخواست از آنها برای توضیح همه نیازهای خود در ابتدا ، شما در واقع یک بار کاری بر روی آنها قرار می دهید که کارمندان شما می توانند به جای آن انجام دهند. بار مشتری خود را سبک کنید و فقط حداقل اطلاعات را بخواهید:

 • نام
 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن

اکنون ، اعضای کارکنان شما می توانند با آنها تماس بگیرند تا در دسترس بودن و نوع خدمات دندانپزشکی مورد نیاز آنها را بدانند. هنگامی که فرم ارسال خود را ساده کردید ، احتمالاً منجر به تبدیل یک وب سایت به مشتری می شود.

4. شما پیشنهاد های خود را تبلیغ نمی کنید

آیا پیشنهاد ویژه تعطیلات دارید؟ آیا حمل رایگان دارید؟ آیا برای صرفه جویی در هزینه کد تبلیغاتی اجرا کرده اید؟ اگر قلاب مقاومت ناپذیری دارید ، حتما آن را با حروف بزرگ و پررنگ آویزان کنید و درست در جایی که بازدیدکنندگان وب سایت شما آن را می بینند قرار دهید.داشتن یک “قلاب” فروش منحصر به فرد می تواند باعث شود تجارت شما از رقابت جدا شود و در بحث تبدیل بازدید از بازدید کنندگان شما بتواند با شما تماس بیشتری برقرار کنند.قلاب  یا بنر کوتاه به آن چیز اضافی کمی که تجارت و وب سایت شما ارائه می دهد اشاره دارد که در مقیاس زمانی که چشم انداز در حال بررسی کسب و کار شما است ، راهنمایی می کند.

برای بارگیری راهنما یا عضویت در خبرنامه ، مشتری باید به راحتی نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را وارد کند. سپس به شما این امکان را می دهد تا آنها را به لیست ایمیل خود اضافه کرده و در طول چرخه فروش طولانی تر با آنها گفتگو کنید.

این متن به حرکت موس حساس است

5/5 - (2 امتیاز)
 • برچسب ها :

دیدگاه شما