28 اشتباه پرهزینه که طراح وب مستقل شما مرتکب می شود

سایت با سرعت باورنکردنی در حال تولید و انتشار در محیط وب هستند در این میان شما به عنوان یک کارفرما انتخاب های متعددی برای انتخاب طراح و برنامه نویس سایت دارید در این مقاله سئو ورد اشتباهاتی که در این انتخاب ها صورت میگیرد را توضیح می دهد تا با هوشیاری سایت خود را سفارش و طراح وب سپس سئو کنید

احتمالاً شما اینجا هستید زیرا:

وب سایت شما قدیمی است ،

وب سایت شما مانند گذشته جالب نیست ،

شما در حال تهیه یک سایت جدید هستید ،

شما “یک شخص یا شرکت را می شناسید” که طراحی وب را ارزان انجام می دهد ،

نمونه کارهاش به نظر زیبا میاد چه چیز دیگری نیاز دارید؟

آیا دارم راه را درست می روم؟(انتخاب درست طراح سایت)

آنچه در اینجا اتفاق می افتد این است که من نقاط درد شما را شناسایی می کنم ، بنابراین ممکن است نسخه ای بنویسم که بیانگر نگرانی های واقعی شمادر طراحی و سئو سایت باشد.

1. همیشه در مورد خودتان صحبت کنید

بازدید کنندگان شما فقط به یک چیز و یک چیز اهمیت می دهند: خودشان.

آنها افراد خودخواه نیستند ، این فقط ماهیت جستجوی اینترنتی است. “حسین” احتمالاً چیزی را گوگل کرده است زیرا مشکلی برای حل آن نداشته است. این چیزی نیست که شما انجام می دهید؟طراح شما به جای پیش بینی این مشکلات و برجسته کردن چگونگی حل آنها ، می تواند وب سایت شما را اشتباها مانند یک رزومه ارائه دهد.توصیفات و جوایز خوب هستند. کمی لاف زدن هیچ مشکلی ندارد ، اما شما باید به جستجوگر نشان دادن اینکه چگونه مشکل او را حل می کنید.

2. استفاده از اصطلاحات به جای زبان عادی

این مورد بسیار نزدیک به مورد اول است ، زیرا با درک مخاطبان شما ارتباط دارد.مثلاً اگر وکیل هستید ، احتمالاً فکر می کنید و به زبان مجازی می نویسید.

Legalese زبان شما است ، نه زبان مشتریان شما.

استفاده از واژگان فانتزی صلاحیت شما را بیشتر نمی کند ، در واقع نتیجه عکس آن است که باعث می شود بیشتر از لمس خارج شوید.از زبان ساده ای استفاده کنید که مخاطبان شما می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

3. باهوش بودن به جای شفاف بودن

ممکن است تگ لاین شما با شکوه و عظمت ظرافت های پیچیده ای از استعاره و استعاره مضاعف ببافد ، اما اگر مشتریان شما در چند ثانیه اول آن را درک نکنند ، آنها را از دست داده اید.

4. بدون تماس برای اقدام

وب سایت شما بروشور نیست. این یک ابزار قدرتمند و 24 ساعته در روز برای تولید بازدید کننده است.اگر به مردم نگویید چه کاری باید انجام دهند ، آنها احتمالاً کاری از پیش نمی برند.نه تنها لازم است که به مردم بگویید چه کاری باید انجام دهند ، بلکه باید منافع آنها را از این طریق منتقل کنید مانند:

“امروز با خرید این عسل ارگانیک از فردا احساس راحتی در گوارش را لمس خواهید کرد.”

مطمئناً ، فراخوان شما باید بسیار برجسته باشد ، نه فقط حروف چاپی خوب.

5فراخوان های بسیار زیاد برای اقدام

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید ، ما را در فیس بوک دنبال کنید ، مطالعات موردی ما را بخوانید ، روزنامه خود را بارگیری کنید ، یک امتیاز رایگان دریافت کنید –

عزیزم ، این CTA ها باید عقب بروند ، باعث تحریک بیش از حد مشتریان شما می شوند.

اگرچه همه اینها ممکن است عملیاتی باشد که شما به طور قانونی می خواهید بازدیدکنندگان خود انجام دهند ، اما قرار دادن همه آنها در یک صفحه فقط باعث تقسیم توجه بازدیدکنندگان شما می شود. هر صفحه به صورت ایده آل باید بر روی یک هدف واحد متمرکز شود.

6. استفاده از مضامین شخصیتی

شما می توانید با پرداخت حدود100 هزار تومان قالب های وردپرس بسیار  جذاب را در سایتهای مختلف بدست آورید ، با این وجود چند مشکل بالقوه در زمینه های شخص ثالث وجود دارد.

یک: آنها معمولاً ضعف زیادی دارند که می توانند سایت شما را کند کنند. سرعت سایت برای یک تجربه کاربری خوب مهم است ، و همچنین یک عامل رتبه بندی SEO است.

دوم ، و مهمتر از همه: نسخه جدیدی از وردپرس تقریباً هر ماه منتشر می شود و به روز نگه داشتن سایت شما یک اقدام مهم امنیتی است. به روزرسانی های وردپرس اغلب می توانند با کد موضوع شما ناسازگار باشند و باعث خراب شدن سایت شما شوند.

بنابراین ، اگر خریدار قالب هستید ، باید امیدوار به این موارد باشید!

  • امیدوارم که میزبان شما پشتیبان تهیه کند.
  • امیدوارم که توسعه دهندگان تم به زودی نسخه جدید منتشر کند.
  • امیدوارم که هکرها به سایت آسیب پذیر و منسوخ شما حمله نکنند.
  • امیدوارم بتوانید فریلنسر خود را شکار کنید تا در این زمینه به شما کمک کند.

7. استفاده از پلاگین های بدون پشتیبانی

خطاهای پلاگین ها دقیقاً همانند موضوعات شخص ثالث است. آنها می توانند سرعت سایت شما را کاهش دهند و همچنین می توانید و هنگام به روزرسانی سایت یا وردپرس سایت شما را خراب می کنند.از افزونه ها کم استفاده کنید و در صورت استفاده ، فقط افزونه هایی را که کاملاً تأیید شده اند ، پشت سر بگذارید و یک تیم توسعه قوی پشت سر آنها باشید.

8. استفاده از هاست ارزان و اشتراکی

میزبانی ارزان کند بد است. علاوه بر این ، میزبانی ارزان ممکن است پشتیبان گیری منظم از اطلاعات سایت شما را نداشته باشد. چنین طرح های میزبانی بیشتر مستعد کاهش زمان و از دست رفتن داده ها هستند.سایت خراب و بدون پشتیبان بیش از یک دردسر است. این می تواند برای تجارت شما فاجعه بار باشد.

9. استفاده بیش از حد از اسلایدر

این یک انگیزه معمول است که بخواهید همه جنبه های کسب و کار خود را در صفحه اصلی نشان دهید. اسلایدر ها ، البته ، راهی آشکار برای تلفیق چندین پیام در یک فضا هستند.با توجه به میزان مصرف رسانه هایی که این روزها مردم مصرف می کنند ، شما هم اکنون در حال جنگ نبردی سخت برای جلب توجه بازدیدکنندگان خود هستید. آیا فکر می کنید تقسیم پیام خود به چند بخش متحرک راه خوبی برای انتقال آن پیام به خانه است؟ احتمالا نه. علاوه بر این ، انیمیشن ها نیز می توانند به ویژه در دستگاه تلفن همراه بسیار کند و متلاطم باشند.

10. Google Analytics نصب نشده است؟

چگونه می توانید آنچه را که نمی توانید اندازه بگیرید مدیریت کنید؟وب سایت شما مرکز چهره عمومی کسب و کار شماست. برای تصمیم گیری هوشمندانه در مورد اینکه در مرحله بعدی چه کاری انجام دهید ، باید کارهایی که بازدیدکنندگان شما انجام می دهند را ردیابی و اندازه گیری کنید.نکته حرفه ای: در حالی که در Google Analytics هستید ، مطمئن شوید که برای حذف آدرس IP شخصی و آدرس IP توسعه دهنده وب خود ، فیلتر اضافه کنید. به این ترتیب بازدیدهای خود از سایت را به عنوان ترافیک قانونی حساب نمی کنید.

11. ردیابی بدون تبدیل

چرا برای موفقیت از ترافیک به عنوان معیار اندازه گیری خود استفاده کنید؟شما باید پیگیری ها و فروش های تولید شده از وب سایت خود را ردیابی کنید و به درستی از کدام کانال ها (جستجوی ارگانیک ، جستجوی پولی ، مستقیم ، ایمیل ، اجتماعی) مطلع شوید.

12. استفاده نکردن از کنسول جستجوی Google

کنسول جستجوی Google اطلاعات مهمی درباره سلامتی سایت شما از جمله مشکلات نمایه سازی ، پیوندهای خراب ، قابلیت استفاده از تلفن همراه و بهبود HTML به شما ارائه می دهد.همچنین در آنجاست که می توانید به Google بگویید دقیقاً چگونه می خواهید سایت شما را خزنده و ایندکس کند. استفاده نکردن از کنسول جستجوی Google شناخت سلامت سایت شما را دشوارتر می کند.

13. نسخه ترجیحی سایت تنظیم نشده است

از آنجا که ما در مورد Google Search Console صحبت می کنیم ، یکی از کارهایی که باید در آنجا انجام دهید تنظیم نسخه دلخواه سایت است . شما باید انتخاب کنید که سایت شما به طور پیش فرض نسخه www یا غیر www باشد.این به دو دلیل مهم است: اگر چندین نسخه از همه صفحات خود داشته باشید ، سایت شما با محتوای تکراری پر می شود.محتوای تکراری سیگنالی گیج کننده در مورد مهمترین محتوای سایت شما به Google ارسال می کند.

به یک معنا کاملاً عمومی سئو تماماً ارسال سیگنالهای کاملاً واضح به موتورهای جستجو است.

دلیل دیگر اینکه شما نمی خواهید از صفحه های خود کپی کنید ، بک لینک است. بک لینک ها فاکتور رتبه بندی فوق العاده مهمی هستند.اگر پیوندهای ورودی بین دو نسخه از صفحه شما تقسیم شده باشد ، آن منبع پیوند ، که اغلب به آن “آب پیوند” گفته می شود ، در میان دو صفحه رقیق می شود. بهتر است همه آن آب میوه ها به نسخه ای از سایت شما که می خواستید آن را رتبه بندی کنید ، برود.

14. بدون گواهی SSL

اگر سایت شما با http در برابر https شروع می شود ، شما گواهی SSL ندارید. Google واقعاً تلاش می کند تا همه سایتها SSL داشته باشند و اگر فاقد آن باشید ، ممکن است بازدیدکنندگان شما در مرورگر خود هشدار “غیر ایمن” را مشاهده کنند.هشدار سایت ایمن نیست کمی ترسناک به نظر می رسد از طرف دیگر سایت های امن نماد خوشحال قفل سبز را با افتخار به نمایش می گذارند.گوگل همچنین رسماً اعلام کرده است که داشتن SSL یک سیگنال رتبه بندی مثبت است.

15. استفاده از تصاویر خودتان

کاری که می خواهید بیش از هر چیز دیگری ، در دریایی از رقبا انجام دهید ، این است که خود را متمایز کنید.عکس های تقلبی و عمومی برای سایت شما خوب نیست. گرافیک های سفارشی و عکس های واقعی احساس اصالت را ایجاد می کنند. شما می خواهید بازدید کنندگان شما به شما اعتماد کنند.فراتر از اعتماد ، تصاویر وب سایت باید با مخاطبان هدف شما صحبت کند و به انتقال مزایای محصول یا خدمات شما کمک کند.

16. بهینه سازی نکردن اندازه تصویر

سرعت برای یک تجربه کاربری خوب بسیار مهم است ، و همچنین یک عامل رتبه بندی است. بارگیری تصاویر با اندازه پرونده های بزرگ به خصوص در دستگاه های تلفن همراه طولانی مدت زمان می برد.اندازه تصاویر باید به اندازه واقعی فضایی که پر می کنند باشد. اگر یک تصویر 3000 1500 1500 پیکسل را در یک فضای 300 150 150 پیکسل قرار دهید ، بازدیدکننده شما هنوز هم مجبور است تصویر کامل را بارگیری کند.پس از اطمینان از کوچکترین ابعاد ممکن بودن تصاویر ، باید با استفاده از عملکرد “ذخیره برای وب” فتوشاپ یا انواع دیگر ابزارهای فشرده سازی فشرده شوند.

17. بهینه سازی نکردن برچسب های تصویر Alt

برچسب های Alt توصیف می کنند که یک تصویر چیست. از دیدگاه SEO ، توصیف تصاویر برای عنکبوت های موتور جستجو فقط راه دیگری برای ارسال سیگنال قوی تر از آنچه صفحه شما در آن قرار دارد است.استفاده از برچسب های alt نیز قابلیت دسترسی را بهبود می بخشد. افرادی که کم بینا هستند ممکن است از صفحه خوان هایی که صفحات وب را با صدای بلند می خوانند استفاده کنند. برای اینکه صفحه خوان یک تصویر را تفسیر کند ، باید با کلمات توصیف شود. برچسب alt راهی را برای شما فراهم می کند تا به کسانی که از صفحه خوان هستند برای خواندن سایت خود کمک کنید.

18. استفاده از ساختار سایت ضعیف

افراد باید بتوانند به راحتی به صورت شهودی سایت شما را کاوش کنند و به سرعت آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند. اگر آنها گیج شوند ، به احتمال زیاد دکمه برگشت را می زنند و به جستجوی سایت دیگری می پردازند.اطلاعات سایت شما باید به طور واضح طبقه بندی و سازماندهی شود. این اغلب به عنوان “siloing” نامیده می شود.

این سیلو نامیده می شود زیرا سیلوها معمولاً با یک چیز پر می شوند. برای مثال ، در یک مزرعه یک سیلوی پر از ذرت و یک سیلوی پر از گندم خواهید داشت. شما گندم و ذرت را در یک سیلو کنار هم قرار نمی دهید.

مردم ، ایده های منفرد را یکی یکی جستجو می کنند. هیچ کس عبارت “آیا من می توانم از صاحبخانه خود شکایت کنم و آیا باید وصیت کنم؟” گوگل نمی کند.اینها جستجوهای جداگانه ای است که سزاوار صفحات جداگانه است.

19. فضای سفید خیلی کم

مردم تمایل به اسکن وب سایت ها دارند ، آنها را بالا به پایین نمی خوانند.من می خواهم شرط ببندم که شما خودتان همه کلمات این شاهکار را نخوانده اید. آیا در لیست پیمایش کرده اید و تعداد انگشت شماری از نکات مورد علاقه را شما انتخاب کرده اید؟ اشکالی ندارد ، من دلخور نیستم.

در واقع ، همان چیزی است که انتظار داشتم.

به همین دلیل پاراگراف های من بسیار کوتاه هستند ، و عناوین ، نکات مهم ، نقل قول ها و تصاویر برای تجزیه متن وجود دارد.

در صفحه اصلی یا صفحات فرود ، فضای سفید از اهمیت بیشتری برخوردار است. فضای سفید به کاربران کمک می کند تا روی دعوت اصلی شما برای عمل تمرکز کنند ، به تفکیک و سازماندهی ایده های شما کمک می کند و به تشویق تعامل کمک می کند.

20. برچسب های عنوان بد

بیایید یک تست سریع انجام دهیم: وب سایت خود را در یک مرورگر بالا بکشید و عنوان را در برگه جستجو کنید. آیا روی آن نوشته شده است “خانه”؟در این صورت ، فریلنسر شما برچسب عنوان شما را نادیده گرفته است.اگر نمی دانید عنوان چیست ، دقیقاً همان چیزی است که فکر می کنید. این به معنای واقعی کلمه عنوان سند شما است.

به زبان ساده ، اینجا جایی است که شما فریاد می زنید: “سلام گوگل! این همان صفحه من است.

آیا وب سایت شما درباره خانه است ؟ واضح است که نه

21. بدون مطالب یا مطالب نازک

برای جابجایی آخرین مورد در این لیست ، موتورهای جستجو به کلماتی نیاز دارند تا بدانند سایت شما درباره چیست. اگر سایت شما فقط تصاویر یا Flash یا نوع دیگری از محتوای غیرقابل خواندن باشد ، Google نمی تواند آن را به خوبی تفسیر کند.با توجه به این اطلاعات ، عقل سلیم این است که گوگل مقاله 2000 کلمه ای را به عنوان مقاله اطلاعاتی بهتر از مقاله 200 کلمه ای تصور کند.

22. دسکتاپ تجربه اول / تلفن همراه ضعیف

طراحان وب ، توسعه دهندگان و بازاریابان کارهای خود را روی رایانه های رومیزی و لپ تاپ انجام می دهند. هیچ کدام از ما به تلفن نمی رویم و کار خود را انجام نمی دهیم.وقتی 40 ساعت در هفته به یک صفحه نمایش کامل نگاه می کنید ، به راحتی می توانید در دام این تفکر بیفتید که بقیه به این طریق کار شما را دنبال می کنند.در واقع ، اکثر بازدیدکنندگان شما احتمالاً از طریق تلفن هستند. این خبر قدیمی است ، اما حتی امروزه نیز طراحی موبایل اغلب یک فکر پسین است. مردم یک سایت دسک تاپ زیبا ایجاد می کنند ، سپس برای اطمینان از خراب نبودن ، آخرین لحظه نسخه تلفن همراه را چک می کنند.

23. قرار دادن زیبایی شناسی بیش از عملکرد

هنر ساختن سرگرم کننده است. ساختن چیزهای زیبا از نظر معنوی برآورده کننده است.وب سایت شما یک پروژه هنری نیست. این یک ابزار تجاری است. وظیفه آن انتقال هرچه بیشتر واضح و ساده اطلاعات و ترغیب بازدیدکنندگان برای گرفتن دعوت شما برای اقدام است.

ساده ترین ، ساده ترین و کمترین سایت ها معمولاً موفق ترین ها هستند.

24. استفاده از H1 و H2s برای اهداف یک ظاهر طراحی شده

این یک اشتباه رایج در بین طراحان تازه کار است.برچسب های عنوان H1 ، H2 ، H3 ، H4 ، H5 ، H6) معنی دارند. آنها حاکی از سلسله مراتب اهمیت هستند. آنها به سادگی ابزاری برای تغییر اندازه قلم نیستند. این همان چیزی است که CSS برای آن مناسب است.فقط یک H1 در یک صفحه باید وجود داشته باشد و این باید از نزدیک برچسب عنوان صفحه شما را نشان دهد. H2s ، H3s و غیره همه از عناوین فرعی هستند که از اهمیت کمتری برخوردار هستند. آنها باید به عنوان عناوین زیرشاخه های سلسله مراتب صفحات شما استفاده شوند.

25. توضیحات متا خیر / بد / تکراری

متا توضیحات همان چیزی است که در صفحه نتایج موتور جستجو تحت عنوان صفحه شما نشان داده می شود.اگرچه توضیحات متا یک عامل رتبه بندی مستقیم Google نیستند ، اما آنها فقط راهی دیگر برای توصیف واضح مطالب صفحه شما هستند.اگر توضیحات متای شما به خوبی نوشته شده باشد ، ممکن است از نرخ کلیک بالاتری در صفحات نتایج موتور جستجو لذت ببرید و بنابراین بازدیدکننده بیشتری داشته باشید. همچنین یک نرخ کلیک بالاتر می تواند باعث افزایش رتبه شود.

26. هیچ آموزشی در مورد نحوه استفاده از سایت خود پس از پایان کار وجود ندارد

شما یک محصول جدید دارید و می خواهید آن را در سایت خود تبلیغ کنید. آیا شما می دانید چگونه می شود آنرا انجام داد؟آیا فریلنسر شما بخش پشتیبانی؟ آموزشهای ماهانه؟ و … دارد؟اگر در واقع نمی توانید هیچ جنبه ای از سایت یا محتوای آن را تغییر دهید ، ممکن است در وهله اول طراح و برنامه نویس خوبی را انتخاب نکرده باشید.

27. نه 301 تغییر مسیر URL های قدیمی

به نظر می رسد این یکی شبیه به برنامه نویسی عصبی است ، اما این می تواند خطرناک ترین اشتباه در این لیست باشد.اگر مشاغل مستقلی دارید ، احتمال اینکه وب سایت شما پیوندهای زیادی را بدست آورده باشد ، چه شما به طور فعال دنبال آن پیوندها باشید و چه این موارد به صورت طبیعی اتفاق افتاده باشد.بسیاری از آن پیوندها به صفحه اصلی شما نخواهند خورد. اگر وب سایت تجارت الکترونیکی دارید ، ممکن است پیوندهایی به مقالات وبلاگ ، صفحات خدمات یا صفحات محصول داشته باشید.اگر ساختار سایت خود را تغییر دهید و مکان این صفحات تغییر کند ، تمام این پیوندها 404 می خورند. علاوه بر مفاهیم SEO ، شما می توانید با داشتن لینک های خراب در سراسر سایت خود ، برای تجربه خود در سایت فاجعه ای ایجاد کنید.

28. هیچ تیمی از کارشناسان مجرب بازاریابی دیجیتال در کنار شما نیست

مسلماً ، این مقاله برای فریلنسر شما بسیار سخت بوده است. او ممکن است بسیار شایسته باشد. اگر او از کار خارج شود ، شغل جدیدی پیدا کند ، از کشور خارج شود چه می شود؟خیلی اتفاق می افتد همه مشاغل دارای ریزه کاری هستند. وقتی یک نفر باشد ، مشکل نیست ، خداحافظی با وب سایتی هست که هزینه کرده اید.وقتی این افراد ناگهان ناپدید می شوند ، ممکن است تمام ورودهای شما را با خود ببرند. آنها ممکن است تنها کسی باشند که دامنه شما با انقضا به آن دسترسی دارد. آنها به سیستم حساب میزبانی ، وب سایت ، حساب AdWords ، ایمیل و سایر ابزارهای پرداختی شما وارد شده اند.یک نفر کلید همه چیزهایی را که شما ساخته اید دارد. اگر نمی توانید رمزهای ورود به سایت را پس بگیرید زیرا این شخص را پیدا نکردید ، ممکن است مجبور شوید همه چیز را از ابتدا شروع کنید.

وب سایت شما بروشور نیست. این یک ابزار قدرتمند و 24 ساعته در روز برای تولید بازدید کننده است.
4.7/5 - (3 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما