10 دلیل برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای استراتژی وبلاگ

10 دلیل برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای استراتژی وبلاگ

وبلاگ شما محرک اصلی ترافیک ارگانیک به سایت شماست و راهی است که می توانید با قرار گرفتن در مقام یک نتایج گوگل ، خود و نام تجاری خود را از رقبا متمایز کنید.اما استراتژی وبلاگ شما بسیار پیچیده تر از ارائه چند موضوع و انتخاب کلمات کلیدی است.یک برنامه جامع شامل بسیاری از اجزای دیگر بازاریابی دیجیتال ، از جمله بهترین شیوه های SEO ، عناصر طراحی و قالب بندی و رسانه های اجتماعی | Social Media است.سانه های اجتماعی (Social Media) و استراتژی های محتوای وبلاگ باید همسو شوند. در غیر این صورت ، فرصت های توزیع ، مخاطبان جدید ، رتبه بندی صفحه نتایج موتورهای جستجو و موارد دیگر را از دست خواهید داد.هر سئوکار ی ارزش کارکردن رسانه های اجتماعی در استراتژی وبلاگ را درک نمی کند ، بنابراین این مقاله با ذکر 10 دلیل اصلی که باید دقیقاً این کار را انجام دهید به شما کمک می کند.

لیست عناوین مهم این پست

دلیل شماره 1: مطالب را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید

فالوورهای رسانه های اجتماعی شما مخاطبی هستند که قبلاً آزمون خود را به شرکت و برند شما ثابت کرده اند.با انتخاب پیروان حساب های رسانه های اجتماعی خود ، آنها نشان داده اند که از محتوا ، محصولات ، خدمات یا ترکیبی از همه آنها لذت می برند.پس منطقی است که این مخاطبان به مطالب جدیدی که در استراتژی وبلاگ خود تولید می کنید علاقه مند شوند.به اشتراک گذاری مطالب خود در میان کانال های اجتماعی خود از طریق پست های متفکرانه یا پیوندهای فوری پس از انتشار ، محتوا را در مقابل کسانی که به احتمال زیاد آن را می خوانند قرار می دهد.اگر برنامه اجتماعی را در استراتژی وبلاگ خود قرار ندهید ، می توانید فرصت هایی را برای به دست آوردن نظر در پست های وبلاگ خود و افزایش بازدید از صفحات جدید از دست بدهید.گنجاندن برنامه های به اشتراک گذاری مطالب جدید در کانال های اجتماعی به شما امکان تراز و دید بیشتری را برای مخاطبان می دهد.همچنین می توانید اشتراک گذاری محتوا را به صورت خودکار انجام دهید تا در لحظه ای که یک پست وبلاگ جدید منتشر می کنید ، به طور خودکار در کانال های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته شود تا پیروان آن را مشاهده کنند.این به شما اطمینان می دهد که هرگز اشتراک گذاری یک محتوای جدید را فراموش نکنید و ترافیک احتمالی را از دست ندهید.

دلیل شماره 2: رسیدن به مخاطبان جدید

اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی نه تنها پست های وبلاگ شما را به مخاطبان فعلی شما متصل می کند ، بلکه می تواند به شما در رسیدن به مخاطبان جدید و افزایش ترافیک بیشتر و سئوی وب سایت و وبلاگ شما کمک کند.با استفاده از تکنیک های مختلف در برنامه توزیع اجتماعی خود ، می توانید محتوای جدیدی را در برابر مخاطبان بیشتری دریافت کنید.

تکنیک هایی که باید امتحان کنید عبارتند از:

  • در هر پست از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.
  • ارسال در گروه ها یا صفحات خاص صنعت شما.
  • تبلیغ پست های خود را برای نمایش در بالای سیستم عامل های رسانه های اجتماعی.

دلیل شماره 3: بهبود سئو

از رسانه های اجتماعی می توان برای بهبود سئوی شما استفاده کرد ، که از موقعیت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو سود می برد و یافتن مطالب شما در موتورهای جستجو را آسان می کند.با ایجاد ثبات و ارتباط بین وبلاگ خود و حساب های رسانه های اجتماعی خود ، از نظر موتورهای جستجو قدرت بیشتری برای SEO ایجاد می کنید.شما با ارائه محتوای مفید و به اشتراک گذاشتن آن با بیشتر بینندگان ، با مخاطبان خود اعتماد ایجاد می کنید ، و این امر به افزایش اعتبار شما کمک می کند و به شما در رتبه بالاتر کمک می کند.

دلیل شماره 4: به دست آوردن داده های ارزشمند

رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار عالی برای نظارت بر واکنش ها به محتوای شما عمل می کنند و می توانید از حساب های رسانه های اجتماعی خود برای بینش های ارزشمند در مورد مخاطبان خود استفاده کنید. اکثر ابزارهای اجتماعی دارای تجزیه و تحلیل و گزارش گیری فوق العاده مفصلی هستند که به شما کمک می کند اقدامات مخاطبین خود را هنگام به اشتراک گذاری مطالب جدید انجام دهید.همچنین می توانید هنگام ارسال مقاله وبلاگ جدید ، از ابزارهای شخص ثالث برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزارش اجتماعی استفاده کنید. حفظ گزارشات اجتماعی به شما کمک می کند تا اطلاعات کاربر ارزشمندی را جمع آوری کنید.

به عنوان مثال ، اگر یک پست وبلاگ را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید و تعداد زیادی از اشتراک گذاری ها ، بازدیدها و نظرات را دریافت می کند ، می توانید از این داده ها استفاده کنید تا ببینید چه نوع پست های وبلاگ برای بخش های مخاطب موردنظر شما بیشتر جالب است.همچنین می توانید از رسانه های اجتماعی به عنوان روشی برای آزمایش نحوه تأثیرگذاری انواع جدید محتوا برای مخاطبان استفاده کنید.

با بررسی تجزیه و تحلیل و گزارش خود برای مشاهده اقدامات پیروان هنگام به اشتراک گذاشتن موضوعات جدید ، می توانید واکنش ها و پاسخ ها را زیر نظر داشته باشید.

اگر با واکنش های کسل کننده و نرخ کلیک پایین روبرو می شوید ، می دانید که هنوز جایی برای بهبود یا راه هایی برای استراتژی در مورد محتوای خود برای به دست آوردن ترافیک بیشتر وجود دارد.

سوشیال مدیا

دلیل شماره 5: بهبود کیفیت وبلاگ های خود

شبکه های اجتماعی نه تنها به شما کمک می کند تا موفقیت استراتژی وبلاگ خود را ببینید ، بلکه می تواند به شما در درک کیفیت وبلاگ های شما نیز کمک کند.اگر متوجه شدید که دنبال کنندگان اجتماعی یا ترافیک جدید شما از طریق رسانه های اجتماعی روی پیوندهای شما کلیک می کنند اما به سرعت از صفحه اصلی خارج می شوند ، می دانید که چیزی درست نیست.

این که آیا محتوای شما کاملاً به سوالی که در عنوان می پرسید پاسخ نمی دهد یا خود محتوا کیفیتی برای جذب خوانندگان ندارد ، می دانید که چیزی باید تغییر کند.می توانید تغییرات را انجام دهید و تغییرات و به روزرسانی های جدید را آزمایش کنید تا ببینید آیا اعداد شما بهبود یافته است ، از جمله:

  • ایجاد عناوین جذاب که توجه مخاطبان را به خود جلب کند.
  • امتحان تصاویر جدید چشم نواز.
  • بهبود طرح بندی و طراحی وبلاگ.
  • شامل موضوعات جدید مورد علاقه.
  • تکان دادن تماشاگران برای ترغیب آنها به کلیک.

دلیل شماره 6: بهترین هشتگ ها را برای نام تجاری خود بیابید

هر صنعت دارای هشتگ های زیادی است که به طور مرتب از آنها برای جذب مخاطبین جدید و یافتن کسانی که به آنچه می خواهند بگویند علاقه مند است ، استفاده می کند. با این حال ، این منجر به افزونگی محتوا در هشتگ های صنعت محبوب می شود.حتی ممکن است متوجه شوید که همه مطالبی که تحت هشتگ های خاص به اشتراک گذاشته می شوند ارتباط چندانی با پست های وبلاگی که از آنها استفاده کرده اند ندارند.این امر به این دلیل اتفاق می افتد که مارک ها آنقدر به استفاده از هشتگ های یکسان عادت می کنند که در مورد انشعاب و آزمایش برچسب های مختلف برای موضوعات مختلف وبلاگ فکر نمی کنند. رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند هشتگ های مناسب را که بیش از حد مورد استفاده قرار نمی گیرند و با محتوای ایجاد شده شما مطابقت دارند ، بیابید.آزمایش هشتگ های مختلف برای اینکه ببینید آیا خوانندگان جدیدی را به ارمغان می آورند یا اصلا کلیک نمی کنند ، راهی عالی برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای بهبود استراتژی وبلاگ شما است. ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند در تحقیقات هشتگ به شما کمک کند ، بنابراین گزینه های مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام یک بهترین نتایج را برای شما به ارمغان می آورد و باعث بهبود استراتژی هشتگ شما می شود.

دلیل شماره 7: تلاش های تیم خود را هماهنگ کنید

وقتی استراتژی های رسانه های اجتماعی ، استراتژی های محتوا و استراتژی های وبلاگ را دارید که همه در یک راستا هستند ، می توانید مدیریت داخلی تیمی بسیار موفق تری داشته باشید.

تیم های بازاریابی اغلب تقسیم بندی می شوند و در سال های جاری از راه دور بدون مزایای محیط اداری مشترک کار می کنند. به همین دلیل ، وقتی بین استراتژی های مختلف بازاریابی خود همسویی ندارید ، می تواند منجر به سوء ارتباط و نارضایتی کلی در تیم های بازاریابی محتوا شما شود.استفاده از ابزارهای مدیریت پروژه مانند استودیو به تیم ها کمک می کند تا برنامه ها و کمپین های خود را با ساده سازی وظایف ، ارائه گزارش های بصری قابل اشتراک گذاری در بین تیم ها و تشویق همکاری داخلی – حتی در مواردی که در یک دفتر نیستند – مدیریت کنند.

دلیل شماره 8: افزایش مشارکت در وبلاگ های خود

رسانه های اجتماعی برای مشتریان و مشتریان احتمالی آسان تر و سریعتر توسعه یافته اند.اجتماعی نیز یکی از بهترین راه ها برای ایجاد ارتباط واقعی با مخاطبان و یافتن مناسب ترین راه ها برای دستیابی به آنها است. استفاده از هشتگ های مربوطه وقتی کاربران می خواهند محتوای شما را ببینند ، شما می توانید از آن طرز فکر مخاطبان برای تشویق مشارکت در محتوای خود استفاده کنید. می توانید درخواست های مستقیم مانند “نظر” یا “اشتراک” را در پست های خود قرار دهید.راه دیگر برای افزایش مشارکت کاربران استفاده از الگوهای میم ، GIF ، فیلم یا گرافیک است تا مخاطبین خود را ترغیب کنید تا روی پیوندهایی که ممکن است در طول پیمایش های رسانه های اجتماعی خود نادیده گرفته باشند کلیک کنند. همچنین می توانید با ارائه ادغام هایی که می توانند نقل قول هایی از مقاله وبلاگ شما را برداشته و بلافاصله آنها را توییت کنند یا اضافه کردن نظرسنجی ها و گزینه های چت به طور مستقیم به محتوای وبلاگ شما ، اشتراک گذاری قسمت های مهم پست های وبلاگ را برای مخاطبان خود آسان کنید .همه این استراتژی ها به افزایش میزان مشارکت و ترافیک در وبلاگ شما کمک می کند و همچنین خوانندگان جدید شما را تشویق می کند که در وبلاگ شما مشترک شوند یا حساب های رسانه های اجتماعی خود را دنبال کنید تا ارتباط خود را حفظ کرده و مطالب جدید را هنگام انتشار مشاهده کنید.

دلیل شماره 9: درباره رقبای خود تحقیق کنید

در حالی که شما برای ایجاد انسجام و همسویی بین استراتژی رسانه های اجتماعی خود و استراتژی وبلاگ خود تلاش می کنید ، رقبای شما نیز همین کار را انجام می دهند.برای مشاهده موارد جدید ، می توانید مشترک شوید یا به یاد داشته باشید که بلاگ های رقبای خود را بررسی کنید ، اما می توانید از رسانه های اجتماعی برای یافتن پست های جدید و رقابتی نیز استفاده کنید.

با ردیابی برچسب های رقبای خود یا مشاهده موارد دیگری که آنها در همان دسته ها با هشتگ های مشابه ارسال می کنند ، به وبلاگ پست های رقابتی خود را در مورد موضوعات مشابه بدون نیاز به جستجو در وب سایت آنها می یابید.همچنین می توانید از رسانه های اجتماعی برای یافتن مارک های جدیدی استفاده کنید که ممکن است قبلاً آنها را به عنوان رقبا نشناسید و ببینید چه نوع پست های وبلاگی در فضای شما ایجاد می کنند.

دلیل شماره 10: ایجاد مکالمات

در حالی که پست وبلاگ شما ممکن است به خوبی مورد تحقیق قرار گیرد ، بینش های خوبی ارائه دهد ، به سوالات کلیدی پاسخ دهد و نقاط اصلی مخاطب را برطرف کند ، اما هنوز هم راهی بسیار راکد برای برقراری ارتباط با مشتریان و مشتریان است.حتی با وجود بخش نظرات که در قالب وبلاگ شما تعبیه شده است ، اغلب متوجه می شوید که مکالمات زیادی در صفحه اتفاق نمی افتد ، که می تواند روحیه شما و تیم بازاریابی شما را تضعیف کند.

از سوی دیگر ، رسانه های اجتماعی برای ایجاد گفتگو طراحی شده اند.

هنگامی که پست های وبلاگ خود را در کانال های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید ، متوجه خواهید شد که فرصت های بیشتری برای بحث در میان پیروان و خوانندگان جدید وجود دارد.

نه تنها می توانید نظرات یا پست های اجتماعی همراه با اشتراک گذاری را بخوانید تا واکنش فالوورهای خود را نسبت به مطالب جدید بفهمید ، بلکه می توانید مباحثات بین اعضای مخاطب خود را دنبال کرده و مشاهده کنید. موضوعات و نظرات اجتماعی می تواند به شما در درک واکنش بین فالوورها و یادگیری اطلاعات ارزشمند در مورد نحوه دریافت مخاطبان از محتوای شما کمک کند.

هنگامی که مکالمات مربوط به پست های وبلاگ شما هر زمان که مقاله جدیدی منتشر می کنید رایج تر می شود ، نه تنها طرفداران بیشتری خواهید داشت ، بلکه می توانید علاقه خود را به محتوای خود افزایش دهید و استراتژی کلی وبلاگ خود را بهبود بخشید تا شامل موضوعاتی شود که باعث ایجاد گفتگو می شود. به

خلاصه: برنامه رسانه های اجتماعی برای استراتژی وبلاگ اساسی است.

خلاصه: برنامه رسانه های اجتماعی برای استراتژی وبلاگ اساسی است

 

ایجاد استراتژی وبلاگ بخش مهم و بزرگی از برنامه کلی بازاریابی محتوا است.

برنامه رسانه های اجتماعی برای استراتژی وبلاگ

بدون هماهنگی بین وبلاگ ها و تقویم محتوای اجتماعی خود ، بین به اشتراک گذاری اطلاعات در مخاطبان و همچنین فرصت های از دست رفته برای افزایش و افزایش خوانندگان محتوا ، شکاف هایی خواهید یافت.در حالی که رسانه های اجتماعی یکی از عناصر کلیدی بازاریابی دیجیتال است که می تواند به بهبود استراتژی بازاریابی محتوایی شما کمک کند ، عناصر دیگری نیز وجود دارد که باید در برنامه دیجیتال شما گنجانده شود.

به عنوان مثال سئو باید بازاریابی محتوا را هدایت کرده و تحت تأثیر قرار دهد.اگر شما یک بازاریاب دیجیتال هستید که می خواهید در مورد SEO و بهترین شیوه ها برای رتبه بندی بالا و افزایش نفوذ خود بیشتر بدانید ، راهنمای آموزش سئو ما را بررسی کنید !

این منبع تمام اطلاعاتی را که باید در مورد تاکتیک ها و استراتژی های SEO بدانید به شما می دهد.

 

5/5 - (5 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما