آیا نظرات آنلاین می توانند به رتبه بندی جستجوی وب سایت شما کمک کنند؟

نظرات آنلاین می تواند به بهبود رتبه موتور جستجو در وب سایت شما کمک کند. نکات ما را برای دریافت نظرات مثبت تر و مبارزه با نظرات منفی بخوانید.

مفهوم بررسی آنلاین (نظرات) در سئو سایت و محصولات و خدمات شما جدید نیست. شما به احتمال زیاد در گذشته کالاهایی یا خدماتی را بررسی کرده اید یا حتی آنها را ترک کرده اید.اکنون بیش از هر زمان دیگری ، بررسی ها جزئی جدایی ناپذیر از حضور آنلاین شرکت شما هستند. عمل نکردن به قولی که به مشتریان خود داده اید می تواند برای تجارت شما حکم نابودی داشته باشد. بسیاری از بررسی های بد و مشتریان بالقوه پول خود را می گیرند و در جای دیگری خرید می کنند.

نظرات مثبت همان چیزی است که شما برای ادامه رقابت نیاز دارید.

اهمیت نظرات آنلاین

مصرف کننده امروز قبل از تصمیم گیری درباره خرید ، تحقیقات خود را در مورد شما و تجارت شما انجام خواهد داد. اغلب ، این تحقیقات منجر به بررسی می شود.و اکثر مصرف کنندگان قبل از خرید نظراتسایت شما را در سایت شما یا گوگل ریویو می خوانند

رتبه بندی و بررسی نتایج جستجو

عوامل مختلفی در رتبه بندی موتور جستجو در وب سایت نقش دارند . Google بیش از 200 فاکتور رتبه بندی دارد که بررسی الگوریتم آن را تشکیل می دهد. گرچه لیست خاصی از نحوه توزین عوامل رتبه بندی وجود ندارد ، اما می دانیم که آنها تأثیر عمده ای دارند. بنابراین از این عنصر مهم بازاریابی برند خود غافل نشوید.

مثبت بمانید!

هیچ رازی نیست که شما باید در تلاش باشید تا نظرات مثبت بسیاری را از مشتریان خود دریافت کنید. اما ، چالش واقعی این است که آنها وقت بگذارند و یک بررسی ارائه دهند.

غلبه بر چالش

بهترین روش برای دریافت نظرات مثبت چیست؟ به سادگی از مشتریان خود سوال کنید!

بر نظرات بد غلبه کنید

 

مشتری خود را همیشه با ارسال یک ایمیل کوتاه مدت پس از انجام معامله تجاری خود با او ، پیگیری کنید. این به ایجاد یک ارتباط خوب با مشتری کمک می کند که هم باید به شما در تکرار تجارت کمک کند و هم نظرات مثبت بیشتری دریافت کنید.

چگونه می توانید از نظرات مثبت آنلاین استفاده کنید

لیستی از مشتریان راضی که فکر می کنید نظرات مثبتی دارند ، نگه دارید. گرچه هرگز نمی توانید از پاسخ واقعی بررسی آنها بسیار مطمئن باشید ، اما نباید به طور فعال از مشتریان ناراضی نظر بگیرید.از مشتریان خود بخواهید در چندین سایت بررسی مانند Google ، Yelp ، Angie’s List یا هر سایت دیگری که مربوط به صنعت شما هستند ، نظرات خود را برای شما بگذارند. با یک پیام سریع در مورد خدمات یا کالاهایی که ارائه داده اید ، برای مشتریان خود ایمیل ارسال کنید و سپس به سایت نقد و بررسی مورد نظر خود پیوند دهید.

به همین سادگی.

به یاد داشته باشید که هرچه نظرات مثبت بیشتری کسب کنید ، باعث بهبود دید وب سایت شما می شود. با گرفتن چند بررسی خوب و رتبه بندی ستاره راضی نباشید. سعی کنید تا جایی که می توانید نظرات + بیشتری کسب کنید.

اگر کسی نمی خواهد یک نظر بدهد چه کاری می توانم انجام دهم؟

یک هدایا یا انگیزه دیگری برای ترک نظرات ایجاد کنید. قوانین خود را تنظیم کنید تا ترک یک بررسی انتخابی برای مسابقه باشد. روش های خلاقانه ای وجود دارد که باعث می شود مشتریان شما با شما تعامل داشته باشند. فقط رویکرد خود را با مخاطب خود مطابقت دهید و نتایج حاصل می شود.

غلبه بر منفی

شما احتمالاً بسیاری از نقدهای بد را خوانده اید. این به این دلیل است که مردم دوست دارند داستان های ترسناک خود را تعریف کنند و “کسانی که احساس می کنند به آنها ظلم کرده اند” برگردند.به آخرین باری که در جایی خدمات ضعیف داشته اید فکر کنید. احتمالاً به دوستان خود گفته اید که چقدر تجربه بدی بوده است.

حالا ، آیا می توانید آخرین باری که از خدمات عالی سایتی  راضی بودید را به خاطر بیاورید؟ احتمالا نه. به این دلیل که خدمات عالی همیشه انتظار می رود. این یکی از مشکلات اصلی غلبه بر بررسیهای منفی است – داده ها نشان داده است که مردم به مراتب بیشتر از آنکه بخواهند نظر + بدهند شکایت می کنند.بهترین راه برای غلبه بر نظرات منفی این است که ابتدا خدمات عالی به مشتری ارائه دهید و کاری را که وظیفه دارید کامل کنید. جای نقد منفی نگذارید.

یک مثال:

هنگامی که اوایل 20 سالگی ام بود ، به عنوان یک نصب کننده در یک شرکت کابینت سفارشی کار کردم. در این مثال خاص ، من بخشی از خدمه ای بودم که وظیفه نصب شمارنده های گرانیت و یک میله را در یک خانه داشتم. ما مجبور شدیم پیشخوان قدیمی را پاره کرده و گرانیت جدید را دوباره نصب کنیم. پیشخوان های اصلی در زیر میله قالب تاج وصل شده بودند که قبل از نصب قسمت جدید باید برداشته می شد. قالب را بیرون آوردیم و تکه های چوب را روی میز کنار محل کار خود قرار دادیم و کار را تمام کردیم.حالا موضوع این است که وقتی ما به مغازه برگشتیم ، مالک خانه آمد تا با تیم من صحبت کند و اظهار داشت که صاحبخانه از نصب خود ناراضی است. همه گیج شده بودیم و می خواستیم دلیل آن را بفهمیم.

میتونی حدس بزنی؟

به این دلیل بود که قالب تاج را روی میز گذاشتیم. مشتری با رئیس ما تماس گرفت و اظهار داشت که میز او خراب است و مسئولیت آن به عهده شرکت ما است. هیچ اشاره ای به این که شمارنده های گرانیت جدید چقدر عالی به نظر می رسند و یا اینکه همه موارد دیگر عالی بود ، اشاره ای نمی شود. تمرکز بر روی آنچه که ما اشتباه انجام دادیم ، به همان اندازه که جزئی بود. این یک درس ارزشمند آموخته شده بود.

اگر هر جایی را برای شکایت کسی بگذارید ، احتمالاً این شکایت را خواهید داشت.

 

بررسی های بد

با بررسیهای منفی سرگردان نشوید

متأسفانه ، در اینجا گزینه های زیادی برای کمک وجود ندارد. Google نظرات را از لیست مشاغل شما حذف نمی کند مگر اینکه بررسی را به بخش تضمین کیفیت آنها ارائه دهید. فقط اگر آنها بررسی را مخرب بدانند ، آن را پرچم گذاری کرده و به طور بالقوه حذف می کنند. تنها گزینه واقعی شما این است که بررسی بد را با موارد مثبت دفن کنید. اساساً این نشان می دهد که این یک بررسی بد دقیقاً همان ناهنجاری است.

به نظرات خود پاسخ دهید

صرف نظر از مثبت یا منفی بودن نظرات شما ، بهتر است به هر یک پاسخ دهید. مراقب احساسات خود باشید ، زیرا نمی خواهید یا از طریق عنصر بازبینی خود وارد یک مسابقه اسپارینگ متن شوید.

پیشنهاداتی برای پاسخ به نظرات منفی

بهتر است از آنها برای بررسی خود تشکر کنید ، بیانیه ای در مورد چگونگی پشیمانی از اینکه تجربه آنها در حد انتظار آنها نبود ارائه دهید. اگر می خواهید برای رفع مشکل بیشتر پیش بروید ، از آنها بخواهید با شما تماس بگیرند تا در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنند. اگر می توانید به یک نتیجه مثبت برسید ، مشتری حتی ممکن است مایل باشد بررسی منفی خود را با یک نظر مطلوب به روز کند.

پاسخ منفی بررسی

در غیر اینصورت ، شما تلاش کرده اید و هر مشتری بالقوه ای که با بازپرداخت منفی روبرو شود تلاش شما را تشخیص می دهد.

پاسخ به یک بررسی آنلاین مثبت

این یکی راحته! از مشتری خود تشکر کنید ، اطمینان حاصل کنید که به او می دانید که برای تجارت خود ارزش قائل هستید و امیدوارید که از آنچه شما ارائه کرده اید لذت می برد (به دلیل حفظ حریم خصوصی در اینجا جزئیات را وارد نکنید) و به آنها یادآوری کنید که در صورت نیاز مجدد به شرکت ، با پایگاه خود تماس بگیرند. خدمات یا کالایی که ارائه می دهید.

 

پاسخ مثبت

آیا برای بهبود بررسی های وب سایت خود به کمک نیاز دارید؟

 

اکنون باید درک بهتری از دلیل نیاز کسب و کارتان به بررسی آنلاین داشته باشید و اینکه چگونه می تواند به بهبود رتبه کلی موتور جستجوی شما کمک کند. به یاد داشته باشید که نظرات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت شما برای گوگل و سایر موتورهای جستجو ارزشمند است. از این منابع ارزشمند استفاده کرده و ببینید که چگونه به بهبود رتبه وب سایت شما کمک می کند.

5/5 - (2 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما