روزرسانی جدید الگوریتم هرزنامه

گوگل به روزرسانی جدید الگوریتم هرزنامه را (2021/06/23) منتشر کرد

دنی سالیوان از گوگل تأیید می کند که یک به روزرسانی الگوریتم (الگوریتم هرزنامه) با هدف مبارزه با هرزنامه برای دستیابی به نتایج جستجو در سئو دسترس است.انتشار به روزرسانی امروز 23 ژوئن 2021 به پایان خواهد رسید. هفته آینده نسخه دوم به روزرسانی هرزنامه دنبال خواهد شد.جزئیات دقیق در مورد این به روزرسانی خاص ارائه نشده است. اگرچه Google برای حفظ کیفیت نتایج جستجوی خود به طور منظم به روزرسانی های هرزنامه را ارائه می دهد.بعید به نظر می رسد که یک وب سایت قانونی با رعایت دستورالعمل های مدیر سایت Google در مورد این به روزرسانی های هرزنامه نگران کننده باشد.

Google تعریفی دقیق از آنچه که هرزنامه تلقی می کند ، دارد و در درجه اول شامل سایت های بی کیفیت است که کاربران را فریب داده و اطلاعات شخصی یا نصب بدافزار را فریب می دهند.به روزرسانی های هرزنامه همچنین کلاهبرداری فیشینگ و سایر بازیگران بد در وب را هدف قرار می دهد که سعی می کنند با قرار دادن صفحات بسیار مرتبط ، در نتایج جستجو رتبه بندی کنند.با این اوصاف ، حتی سایتهایی که از رهنمودهای Google پیروی می کنند در برابر هرزنامه هک شده آسیب پذیر هستند. اگر سایتی از امنیت کافی برخوردار نباشد ، بدون اطلاع از آن ، می تواند هرزنامه را به کاربران ارائه دهد.

گزارش سالانه مبارزه با هرزنامه گوگل حاکی از آن است که هرزنامه هک شده بسیار زیاد است. اگر به دنبال به روزرسانی امروز یا سایت هفته آینده ، سایت شما به طور ناگهانی در رتبه بندی سقوط کند ، عاقلانه است که امنیت سایت خود را بررسی کنید و به دنبال نشانه هایی از حمله احتمالی باشید.

وقتی سایتی توسط به روزرسانی هرزنامه مورد حمله قرار می گیرد ، محتوای آن در نتایج جستجو تنزل می یابد یا از فهرست Google حذف می شود.این شرکت تخمین می زند که سیستم های خودکار آن بیش از 99٪ بازدیدها را از نتایج جستجو بدون هرزنامه حفظ می کند.در اعلام این به روزرسانی ، سالیوان به یک پست وبلاگ از آوریل پیوند می خورد که جزئیات نتایج تلاش های اخیر Google برای مبارزه با هرزنامه را نشان می دهد.

سال گذشته سیستم های خودکار گوگل 25 میلیارد صفحه هرزنامه را در نتایج جستجو مسدود کرد.وقتی Google گزارش سالانه مبارزه با هرزنامه را در سال آینده منتشر می کند ، احتمالاً درباره تأثیر به روزرسانی های هرزنامه در ژوئن 2021 اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

منبع: google

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما