چرا شما باید در رویکرد سئو خود تجدید نظر کنید

سئو امروز مانند گذشته نیست.در حالی که تحقیقات کلمات کلیدی هنوز راهی عالی برای کشف فرصت های بازگشت اطلاعات ارگانیک به وب سایت های مشتریان شما است ، شما باید برای یافتن موفقیت در جستجوگرها جستجو کنید. شما باید با تجزیه و تحلیل رفتاری (هدف ، علت ، و چه زمانی در پشت هدف جستجوی کاربر) در کمین باشید.

به این دلایل ممکن است نیاز داشته باشید تا رویکرد SEO خود را بازنگری کنید

بهترین روشهای جستجوگرها با گذشت زمان پیشرفت می کنند. اگر هنوز از هرکدام از این روشهای منسوخ استفاده می کنید ، وقت آن است که در رویکرد SEO خود تجدید نظر کنید.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا وب سایت شما ترافیکی ایجاد نمی کند؟

شاید شما ترافیک داشته باشید ، اما مخاطب اشتباه است و تبدیل نمی شود. شاید به این دلیل که شما هنوز در گذشته زندگی می کنید.بسیاری هنوز از روشهای جستجوگرها استفاده می کنند که در سالها قبل موثر بوده اما امروزه هیچ ارزشی ندارند.اگر چنین است ، باید در استراتژی های سئو خود تجدید نظر کنید.با گذشت زمان ، گوگل و سایر موتورهای جستجو روش ها و الگوریتم های رتبه بندی را تغییر می دهند ، بهترین روشهای جستجوگرها به مرور زمان پیشرفت می کنند.

سئو عملی است که هرگز ثابت نمی ماند.

چه خود را یک متخصص بازاریابی یا یک تازه وارد بدانید ، فقط با دانستن اینکه چه عواملی مفید است و چه مواردی منسوخ شده در بالای بازی خود باقی خواهید ماند.در این پست ، با کاوش رویه هایی که دیگر کار نمی کنند ، می خواهیم دلایلی را که ممکن است به تجدید نظر در روش سئو سایت خود نیاز داشته باشید ، مورد بحث قرار دهیم.

1. تاریخچه بازاریابی محتوای تاریخ

اگر هنوز هم تراکم کلمات کلیدی را بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی محتوای خود می دانید ، آن را لغو کنید.این روش به زمانی برمی گردد که Google از رشته های متا داده برای رتبه بندی استفاده می کرد.امروز ، گوگل از هوش مصنوعی در قالب RankBrain برای درک زمینه یک صفحه استفاده می کند.با پر کردن کلمات کلیدی ، نه تنها مطالب شما اسپم به نظر می رسند ، بلکه در فریبنده ترین موارد نیز می توانید الگوریتم Panda شما را جریمه کند.به جای نگرانی در مورد کلمات کلیدی ، تمرکز خود را بر این بگذارید که از نظر متنی مرتبط باشد و کاملاً برای کاربران مفید باشد

2. تاریخچه برچسب عنوان تاریخ

پر کردن کلمات کلیدی در عناوین شما دیگر یک دستورالعمل موفقیت نیست و حتی می تواند نتیجه مثبتی نداشته باشد.مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد که صفحات اکنون برای کلمات کلیدی رتبه بندی می شوند که نه در عنوان وجود دارند و نه در صفحه.

به جای نگرانی از قرار دادن کلمات کلیدی در عنوان ، به ایجاد قطعه ای بپردازید که صفحه را توصیف می کند و کاربران را به کلیک بر روی آن ترغیب می کند.

3. لینک ساختار مند پرداخت شده برای رتبه های بالاتر

زمانی وجود داشت که با نشان دادن “به اندازه کافی” پیوندهای متناسب با لنگر متن از URL های PR بالا به صفحه شما ، رتبه برتر را تضمین می کند. من آنقدر ساده لوح نیستم که بگویم این عمل مرده است مانند PageRank عمومی اما مطمئناً کار نمیکند.

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

فقط کافی است به هر یک از انجمن های کلاه سیاه نگاهی بیندازید و اعضایی را پیدا خواهید کرد که از این واقعیت ابراز نارضایتی می کنند که شبکه های خصوصی وبلاگ (PBN) مانند گذشته کار نمی کنند.ایجاد لینک هنوز برای موفقیت در سئو سایت بسیار مهم است ، اما پس از انتشار الگوریتم Penguin ، همه چیز متفاوت است برای درک دلیل این امر ، به لینک Spamming در عصر Google Penguin 4 مراجعه کنید). گوشه زدن و استفاده از میانبر در لینک سازی اتلاف وقت است.شما باید توجه خود را به کسب لینک های با کیفیت بالا و موضوعی مرتبط معطوف کنید ، نه اینکه تمرکز خود را صرف دریافت هر پیوندی کنید. اگر می دانید چگونه می توان پیوند ایجاد را به درستی اجرا کرد ، کمتر بیشتر است.

4. بیانیه های مطبوعاتی بی هدف

زمانی وجود داشت که متخصصان سئو ، جریان انتشار بیانیه های مطبوعاتی مزخرف را ایجاد می کردند تنها با هدف دریافت پیوند متن لنگر مطابقت دقیق.

در پایان ، گوگل این پیوندها را بی ارزش کرد و بسیاری از شرکت های روابط عمومی تصمیم گرفتند پیوندهای خود را دنبال نکنند.

وقتی تصمیم به صدور بیانیه مطبوعاتی دارید ، نباید برای دریافت پیوند باشد. اطلاعیه مطبوعاتی فقط باید برای یک واقعه کاملاً خبرساز ساخته شود.اگر صادقانه نتوانید بگویید که یک بیانیه مطبوعاتی صادر می کنید ، حتی اگر هیچ ارزش SEO نداشته باشد ، پس احتمالاً نباید این کار را انجام دهید.

5. اتکا به اتوماسیون

محتوای تولید شده یا چرخانده شده به صورت خودکار یکی از رایج ترین بقایای باقی مانده از دوره جستجوگر SEO است.با داشتن مأموریت گوگل برای ارائه نتایج جستجوی با کیفیت و تجربه کاربری خوب ، دیگر جایی برای این زباله ها در SERP وجود ندارد.اگر به طور خودکار محتوا را تولید ، کپی می کنید ، وقتی با یک جریمه اسپم خالص سیلی خوردید تعجب نکنید .

گفته شد ، برنامه های تولید زبان طبیعی (NLG) با موفقیت در سطح شرکت برای ایجاد محتوا در مقیاس NLGاستفاده شده است. ، نوعی هوش مصنوعی (AI) ، محتوا را بر اساس ورودی داده تولید می کند.برای مشاغل كوچكتر ، هیچ كدام از مطالب اصلی نوشته شده توسط انسان برتری ندارد.

6. نادیده گرفتن تجربه موبایل

بیش از  60 درصد جستجوهای انجام شده در Google مربوط به دستگاه های تلفن همراه است. با تعهد Google به شاخص اول همراه ، دیگر نمی توان این مورد را نادیده گرفت.برای موفقیت در اینترنت ، وب سایت ها باید در تمام سیستم عامل ها ، از جمله تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه ، به طور یکپارچه بهینه و پاسخگو باشندعوامل الگوریتم فعلی حداقل در برخی از عناصر UX ، به ویژه حواس پرتی تبلیغات پاپ آپ را دارند اگر کاربران را در درجه اول قرار ندهید ، شانس شما برای به حداکثر رساندن قابلیت مشاهده آنلاین کاهش می یابد.

7. انتشار مطالب بی کیفیت

دیگر زمان نوشتن یک کلمه کلیدی “ثروتمند” (معروف به هرزنامه) ، مقاله 300 تا 500 کلمه ای برای رتبه بندی در هر چیز رقابتی گذشته است.در بیشتر موارد ، اتلاف وقت است.در بدترین موارد ، پنالتی خواهد گرفت.برای داشتن حداکثر دید در موتورهای جستجو ، قوانین محتوای طولانی مدت را رعایت کنید. مطالعات نشان داده است که صفحات ارسال وبلاگ با بیش از 2000 کلمه دارای رتبه بالاتر از پست های کوتاه وبلاگ هستند.اگر شک دارید ، اکنون هرچه به ذهن شما می رسد سریع جستجو کنید و احتمالاً محتوای طولانی مدت پیدا خواهید کرد.

8. بستگی به وبلاگ نویسی مهمان برای ایجاد لینک دارد

تنها “تاکتیک SEO” که بیش از انتشار مطبوعات مورد سو استفاده قرار گرفته است ، وبلاگ نویسی مهمان است .قبل از هشدارهای عمومی Google در مورد این روش ، “استراتژیست های بازاریابی آنلاین” از هر فرصتی برای وبلاگ نویسی استفاده می کردند ، صرف نظر از خوب ، بد یا مرتبط بودن محتوا. هنوز هم تعداد زیادی پیشنهاد برای ارسال مهمان در “وب سایت های اقتدار” مشاهده می کنم.فروش پست های وبلاگ به اندازه کافی مشکل ساز شد که Forbes ، Entrepreneur و Inc ، در میان دیگران ، مجبور شدند شروع به اضافه کردن برچسب های nofollow به پیوندهای خارجی کنند.

9. بسته به “عبارات تروفی” برای ترافیک با کیفیت

تصور غلط دیگری در مورد SEO این است که رتبه بندی بالا برای “trophy” یا عبارت head به معنی حجم بالایی از بازدید با کیفیت به سایت شما است.نمی توان انکار کرد که رتبه بندی بالا به این معنی است که صفحه شما توسط افراد بیشتری دیده می شود. با این حال ، این تضمینی نیست که شما قصد دارید تعداد کلیک یا تبدیل بیشتری را دریافت کنید.

.استراتژی کلمه کلیدی شما باید ماهیتاً متنی داشته باشد. صفحات وب شما باید دقیقاً آنچه محصول یا خدمات شما ارائه می دهد را توصیف کنند.

غذای آماده

بهینه سازی موتور جستجو بی نظیر است. این تنها منطقه ای است که من از آن آگاه هستم که انجام همان کار در طول زمان ، نتیجه متفاوتی خواهد داشت. که به طور معمول جنون محسوب می شود.از آنجا که الگوریتم های جستجو سیال هستند و همیشه در حال تغییر هستند ، رویکرد شما به SEO نیز باید روان باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
  • برچسب ها :

دیدگاه شما