سئو و مشاوره ساعتی سئو

سئو مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. که هنر رتبه بندی بالا در یک موتور جستجو در بخش پرداخت نشده است ، همچنین به عنوان لیست های ارگانیک شناخته می شود. اگر کلمات کلیدی رقابتی را هدف قرار دهید ، SEO می تواند 6 ماه تا یک سال بیشتر طول بکشد. اکثر قریب به اتفاق تجربیات آنلاین با یک موتور جستجو آغاز می شود و تقریباً 75٪ از جستجوگران جستجوهای خود را در Google شروع می کنند.

طراحی وب

طراحی وب دارای مولفه های بی شماری است که برای ایجاد تجربه نهایی یک وب سایت با هم کار می کنند ، از جمله طراحی گرافیک ، طراحی تجربه کاربر ، طراحی رابط ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و ایجاد محتوا. این عناصر نحوه ظاهر ، احساس و عملکرد یک وب سایت را در دستگاه های مختلف تعیین می کنند.

طراحی رابط کاربری

بهترین طراحی رابط کاربری ساده است. طراحی های ساده به راحتی قابل یادگیری و استفاده هستند و به رابط ظاهری سازگار می دهند. یک طراحی خوب نیاز به تعادل خوبی بین به حداکثر رساندن عملکرد و حفظ سادگی از طریق افشای تدریجی محتوای وب سایت شما دارد.

اپلیکیشن موبایل

برنامه موبایل (اپ موبایل) به چه معناست؟ یک برنامه تلفن همراه ، که معمولاً به عنوان یک برنامه شناخته می شود ، نوعی نرم افزار کاربردی است که برای اجرا در یک دستگاه تلفن همراه ، مانند تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی طراحی شده است . برنامه های تلفن همراه غالباً خدماتی مشابه با رایانه های شخصی در اختیار کاربران قرار می دهند.

توسعه کسب و کار

توسعه وب حرفه ای مطالعه مورد نیاز و ساخت کد. در این فرآیند ، توسعه وب با ارائه راه حل های جایگزین ، ارزش تجاری شرکت های مشتری خود را بهینه می کنند. ... توسعه وب با ارائه پشتیبانی و نگهداری پس از فروش ، به بنگاه های اقتصادی کمک می کنند تا قوام خدمات خود را حفظ کنند.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال ، ارتقاء مارک برای ارتباط با مشتریان بالقوه با استفاده از اینترنت است و دیگر اشکال دیجیتال ارتباطات است. این شامل نه تنها ایمیل ، رسانه های اجتماعی و تبلیغات تحت وب ، بلکه پیام های متنی و چندرسانه ای به عنوان یک کانال بازاریابی است .

4.7/5 - (12 امتیاز)